Skocz do zawartości

kontrolki, kable ?


miszcz215

Rekomendowane odpowiedzi

witam

potrzebuje schematu/opisu kabli wiązek idących do licznika, ściślej mówiąc chce się dowiedzieć jaki kabel za co odpowiada na tablicy zegarów, a już tak bardzo precyzyjnie to chciałbym się dowiedzieć jaki kolor kabla odpowiada za kontrolkę oleju, ładowania i marchewe, wiem że na śmietniku jest opis dotyczący wymiany zegarów w którym jest opis kabli, niestety jest z silnika 1,4 i nie wiem czy będzie pasował do 1,6 po Fl. proszę szanownych kolegów o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok panowei tema mozna uznac za zamkniety, sam dalem rade zlosnik.gif- chcialbym tylko jedno dodac dla tych wszystkich ktorzy beda sciagac licznik, chodzi o to ze po zalozeniu licznika bez obodowy plastikowej nie bedziecie mieli podswietlenia zegarow az do momentu kiedy nie zalozycie obodowy i z podlaczonym pokretlem od przyciemniania podswietlania

niby nic a mnie to zajelo sporo czasu, wyciagalem jeszcze raz zegary i przelecialem bezpieczniki, a sie okazalo ze to takie G... zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.