Skocz do zawartości

Cieknie spod rozrządu...


kondrak134

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc, w piatek zawiodł mnie alternator pod Warszawą przed Legiobowem. Zataszczylem auto do pobliskiego ASO Opla i tam sie okazalo ze alterator ktory mialem poszedl do Bozi. Nowy 2000zł ... LOL jak uslyszalem to padlem. Regeneracja starego 900zł. Dzień dobry, ja poprosze 10 szt. zeby.GIF Okazalo sie, że ten co mialem to Dalco (francuskie guwno jak wszystko tej narodowości) a ja kupilem na allegro Bosha i tam nie zgadzaly się rowki paska klinowego. No ale nie ważne, już działa. Moje pytanko .... mechanik zauwazyl, ze mam wyciek spok rozrzadu. Cieknie olej. Powiedzial, ze mam pasek w oleju i moze pasc w kazdej chwili. Instalka nowego z wszystkimi gadzetami napinacze, rolki itp, 800zł. Dodam, że mam znajomka co caly motor moze mi sprowadzic za 1500zł. Pytam z ciekawości. Czy mechanior stara się mnie na kase naciagnać czy rzeczywiscie pasek jest w oleju i moze w kazdej chwili paść ?? Coś w to nie wierzę bo musialby byc chyba w kompieli olejowej smile.gif) Proszę o opinie. Jeździc dopuki pasek nie strzeli i zamontowac nowy motor, czy bawic sie z paskami. Dodam, ze jak nie zaloze calego zestawu, nie mam gwarancji. Muszę zakupic caly zestaw. HELP! smile.gif

Dzieki/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pasek dostaje oleju to naprawdę może w każdej chwili nawalić. Ja w fordzie tak miałem, coprawda nie pękł, ale się obracał. Poprostu ząbki się oberwały. A co do kosztów to naprawdę wydają się być za wysokie. Ja osobiście wolałbym nie mieć gwarancji i sam sobie założyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi po wymianie rozrządu i uszczelniaczy zaczęło cieknąć (na uszczelniaczu wałka rozrządu). Ciekło nawet mocno bo było sporo oleju pod samochodem, a mimo to pasek był suchy(nawet jakby miało coś na niego spaść to by odrzuciło)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.