Skocz do zawartości

Passat a LPG


Suchy2604

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! Mój znajomy jedzie właśnie dziś oddać VW Passata 1.8 91 rok do zagazowania. Jak to siębędzie zachowywało ? On ma pewne obawy. Jak go przekonać ? Nie ma jakiś przeciwskazań , żeby do tego silnika założyć GAZ ? Dzięki za info :-) smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam ! Mój znajomy jedzie właśnie dziś oddać VW Passata 1.8 91 rok

> do zagazowania. Jak to siębędzie zachowywało ? On ma pewne

> obawy. Jak go przekonać ? Nie ma jakiś przeciwskazań , żeby do

> tego silnika założyć GAZ ? Dzięki za info :-)

Moja nauka - najpierw zanim zagazuje to poczytać o instalacjach jakie są na rynku dowiedzieć co do czego i jakie wady i zalety a na koniec jechać do zaufanego lub polecanego instalatora. W innym razie zamontują badziewie korzystając z niewiedzy uzytkownika. 80% instalatorów to niedouczeni i nierzetelni paściarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam ! Mój znajomy jedzie właśnie dziś oddać VW Passata 1.8 91 rok

> do zagazowania. Jak to siębędzie zachowywało ?

Mam Passata 1.8 z 1992 roku i dałem go zagazować przy 170tys km na liczniku bez obaw o stan.

> On ma pewne

> obawy. Jak go przekonać ? Nie ma jakiś przeciwskazań , żeby do

> tego silnika założyć GAZ ? Dzięki za info :-)

Założyłem instalkę w Elpigazie - Reduktor Cometa, komp Nicolaus2004. Instalka II generacji.

Ciężko przekonać kogoś kto jest anty do tego rozwiązania. Ja przedstawiłbym mu fakty o oszczędności paliwa. Przekonałem kolege (seat Toledo 1.8) że to naprawdę dobre rozwiązanie i teraz tylko liczy zyski, a robi on naprawdę dużo kilometrów.

Ja oszczędzam w miesiącu ok 150 do 200 PLN za samo paliwo. To jest naprawdę ulga dla budźetu domowego, szczególnei jak się ma małe dziecko.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.