Skocz do zawartości

Antena Renault Megane


jaraspe

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Proszę o pomoc , mianowicie chodzi mi o to jak dobrać się do anteny dachowej. Chcę ją wymienić ponieważ chęci przerosły możliwości i zimą podczas mrozów kiedy chciałem ją odkręcić , ułamałem ją w podstawie . Pomóżcie proszę , wyjąłem lampę oświetlenia wnętrza , ale w taki sposób jej nie wykręcę. Jak zdjąć plastikową obudowę ,tę w której znajduje się "oko" immobilaisera.

Za wszystkie rady z góry dzięki.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Przerabiałem identyczny problem jakieś 4 miesiące temu zlosnik.gif

Ten kwałek plastiku z "okiem imob." jest na dwóch zatrzaskach. Trzeba lekko podważyć wypychając jednocześnie w kierunku szyby. Jak to zrobisz znajdziesz dwie śruby (chyba trox) i jak je odkręcisz wyjmiesz całą lampkę, razem z oprawami z podsufitki, uzyskując pełny dostęp do śruby mocującej antenę. Robota w sumie prosta, potrzeba tylko trochę odwagi zlosnik.gif

Niestety ale z autopsji wiem że zastosowanie nieoryginalnej anteny (oryginalna jest znacznie dłuższa od najdłuższej jaką udało mi się znaleźć) spowoduje że radio będzie grało duuużo gorzej. Sam kombinowałem z różnymi antenami i obecnie poluję na jakąć oryginalną używkę.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam! Proszę o pomoc , mianowicie chodzi mi o to jak dobrać się do

> anteny dachowej. Chcę ją wymienić ponieważ chęci przerosły

> możliwości i zimą podczas mrozów kiedy chciałem ją odkręcić ,

> ułamałem ją w podstawie . Pomóżcie proszę , wyjąłem lampę

> oświetlenia wnętrza , ale w taki sposób jej nie wykręcę. Jak

> zdjąć plastikową obudowę ,tę w której znajduje się "oko"

> immobilaisera.

> Za wszystkie rady z góry dzięki.

> Pozdrawiam.

Tak wyglada rycina poglądowa oswietlenia wewnetrznego Renault Megane...

274382223-megi_lampy.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.