Skocz do zawartości

mały problem z przełacznikiem


czachabrava

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam mały problem z przelacznikiem gaz/benzyna.Chodzi mi o to ze szaleje pomiar gazu zatankuje np do pełna przejade jakies tam 5-10km i swieci sie rezerwa.Potem pokazuje normalnie i znowu powtarza sie historia.Przycisk jest sprawny bo przekładałem od innego auta.w ASO mówili cos o przeczyszczeniu pływaka.I jeszcze jedno na gazie cos mi szarpie auto jak przełaczam na gaz.Moglibyscie mi doradzic co poczac co wymienic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A zapomniałem dokładam ze to gaz II generacji Tartariani+butla STAKO.

Tym powtarzającym się sygnalizowanem rezerwy to bym się nie przejmował. Lejesz do pełna, wiesz ile ci pali, jeździć możesz "na licznik". Ja tak robię od początku. Też potrafi mi się rezerwa zapalić kilka razy (no prawdę powiedziawszy dwa razy) od zatankowania do pustego zbiornika. A jak muli, gdy gazu już w butli niet, to jak na ironię kontrolka rezerwy się wtedy nie świeci biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam.

> Mam mały problem z przelacznikiem gaz/benzyna.Chodzi mi o to ze

> szaleje pomiar gazu zatankuje np do pełna przejade jakies tam

> 5-10km i swieci sie rezerwa.Potem pokazuje normalnie i znowu

> powtarza sie historia.Przycisk jest sprawny bo przekładałem od

> innego auta.w ASO mówili cos o przeczyszczeniu pływaka.I

> jeszcze jedno na gazie cos mi szarpie auto jak przełaczam na

> gaz.Moglibyscie mi doradzic co poczac co wymienic?

U mnie też te wskazania ilości gazu są barzo niedokładne, dlatego korzystam z dziennego licznika ilometrów, po prostu przy tankowaniu go zeruje i wiem ile mogę przejechać ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.