Skocz do zawartości

Witam i pytam o punto


oke

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was serdecznie. Jestem z koncika bravo/a... i jestem posiadaczem bravo HGT 96.

Chcialem poprosic o szczere wypowiedzi na temet punto szczegolnie z silnikiem 1.9 JTD.

Powiedzcie co mysicie o tym egzemplarzu:

PUNTO

Ps. Jak by ktos chcial HGT to zpraszam do mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam was serdecznie. Jestem z koncika bravo/a... i jestem

> posiadaczem bravo HGT 96.

> Chcialem poprosic o szczere wypowiedzi na temet punto szczegolnie z

> silnikiem 1.9 JTD.

> Powiedzcie co mysicie o tym egzemplarzu:

> PUNTO

> Ps. Jak by ktos chcial HGT to zpraszam do mnie.

Mam punto 1,9JTD sprowadzone 2000r.Jeżdże nim dwa lata wymieniłem rozrząd ,rolki bo trzeba,filtry,oleje lepiej częściej,tj.eksploatacja.Jeśli chodzi o zużycie to drążek kier. miesiąc temu padł licznik 450zł. podobno to norma w punto. odpukać to wszystko,zrobiłem 50tys.większość po zachodnich drogach,niemcy,włochy,jak też co ważne na ich paliwie ,spalanie min. ponizej 4l.sr.4.5 do 5.0l.autostrada 150km/g. Schell Gliwice wzią mi 6.0l. do Niemiec. Samochód wg. mnie jest idealny na to co się nasłuchałem.Mysle że JTD jest bardziej usztywniony,brak przechyłów,jechałem 205-210 wrazenie jakby 60 zero szumów,silnika wcale nie słychać.Czarne lekko tunigowane PODOBA SIę. drive.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.