Skocz do zawartości

Pytanie o silnik krokowy ? Punto I i benzyna 98?


hans78

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panów i panie smile.gif

Pierwsze pytanie moje następującej treści jest: za co dokładnie opdpowiedzialny jest silnik krokowy i jak objawia się jego zużycie? Czy reguluje on pracę silnika w trakcie jazdy czy tylko na biegu jałowym??

I drugie juz ostatnie żeby nie męczyć za bardzo smile.gif co powiecei na dłuzszy okres na 98-ce. Zatankowałem jakis czas temu, całkiem dobrze się jeździ, auto całkkiem inaczej chodzi, i odnoszę wrażenie ze mniej pali, macie jakieś doświadczenia z tym związane?? Można na niej jeździć czy raczej się nie powinno??

Z góry dziękuję za pomoc i ofiarowany czas na odpowiedź smile.gif

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo to krokowy reguluje tylko obroty na biegu jałowym, a co do benzynki 98 to ja jeżdżę tylko na takiej ponad 2 lata nawet raz zalałem Racing 99+ tak dla przeczyszczenia wtrysków :-) i wszystko ok i fakt na 98 mniej pali, a swoja droga to jak nalejesz 98 to przynajmniej masz pewność ze posiada ona więcej niż 95 oktanów :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśłi chodzi o krokowca to reguluje obroty biegu jałowego, jeśłi chodzi zaś o Pb 98 to na forum było pare tematów czy daje czy nie daje, moim zdaniem efekt placebo, 2 czy 3 razy wlałem, mniejszego spalania niet, lepszych osiągów niet skromny.gif, także nie przepłacam, owszem niższe spalanie zauwżyłem jak jechałem do Włoch i zatankowałem w Austrii jak i we Włoszech zresztą Pb 95, niestety nasze paliwo to jest jedna wielka porażka sick.gifsick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.