Skocz do zawartości

ANKIETA


oldmobil

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was.

Mam prośbę do bywalców. Na mojej stronie www.oldmobil.pl znajduje się ankieta. Taka praca domowa;)

Chciałem Was poprosić o 2 minuty czasu na wypelnienie jej. Ankieta jest całkowicie anonimowa i jej wyniki nie będa nigdzie publikowane. Szczególnie prosiłbym o udział osoby, które mają więcej niz 1 samochód i mieszkają w Warszawie lub okolicach. Byłaby to dla mnie nieoceniona pomoc.

Dzięki i pozdrawiam

oldmobil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz przebudować ankietę; nie daje możliwości właściwego wypełnienia sugerując konkretne sytuacje.

Żadnego z posiadanych samochodów nie użytkuję "od święta" (pyt. 2), a pyt. 4 narzuca taką opcję nie dając wyboru - brak zaznaczenia jednej z odpowiedzi uniemożliwia wysłanie ankiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Musisz przebudować ankietę; nie daje możliwości właściwego

> wypełnienia sugerując konkretne sytuacje.

Witam.

Zdaję sobie sprawę, że pytania nie są ułozone doskonale. Wiem, że czasem ktoś ma 3 auta i uzytkuje je na codzień, nie mając żadnego - jak to nazwałem - pieszczocha.

Rozpatrując wiele mozliwych wariantów odpowiedzi musiałoby być kilka miejsc, gdzie po konkretnej odpowiedzi ankieta powinna się kończyć bez możliwości przejścia do następnego pytania.

Wybrałem jednak wariant "dotrwania" do ostatniego pytania licząc się z tym, że na niektóre nie uzyskam odpowiednio prawdziwej odpowiedzi, ale w zamian będą zaznaczone dalsze pola, do których nie byłoby dostępu kiedy ankieta kończyłaby sie wcześniej.

To IMO mniejsze zło na które się zdecydowałem.

Przebudowa pytań nie wchodzi w zasadze w grę. Prosząc o spędzenie minuty czy dwóch na wpisywaniu odpowiedzi, proszę o Wasz czas poświęcony poniekąd dla mnie. Ja takie ankiety wypełniam dla zabawy, ale uczestnikom "swojej" jestem szczerze zobowiązany.

Dla mnie te odpowiedzi są naprawdę ważne.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.