Skocz do zawartości

Dziwne stuki z tyłu autka


maciej2805

Rekomendowane odpowiedzi

A te stuki to podczas jazdy caly czas czy tylko podczas skręcania naprzykład??? biglaugh.gif Ja miałem cos takiego że podczas skręcania w prawo coś mi stukało... jak się później okazało to linka recznego zaczynała obcierać o koło i uderzał o nią odważnik od koła i to było przyczyna stuków biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska błagam "pomurzta".Stuka coś i stuka z prawej strony.Odgłos jak stara kanapa.Jak wjade na górkę, w mały dołek, nierówność itp to coś się dzieje.Można z tym żyć, ale jest tak wkurzające,że ja jednak nie mogę wytrzymać.Dzięki i pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> SPRĘŻYNA KOREKTORA HAMOWANIA

Korektor jest raczej z lewej grinser006.gif

Mnie też coś stuka z prawego tyłu, rozbebeszyłem pół samochodu i niewiem.gif

Najbardziej podejrzana jest w tej chwili zwijarka z pasów bezpieczeństwa ta w bagażniku, ale przecież nie zdemontuje pasów zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A te stuki to podczas jazdy caly czas czy tylko podczas skręcania

> naprzykład??? Ja miałem cos takiego że podczas skręcania w

> prawo coś mi stukało... jak się później okazało to linka

> recznego zaczynała obcierać o koło i uderzał o nią odważnik od

> koła i to było przyczyna stuków

Witam wszystkich!

ja mam cos podobnego w moim Clip'ersie tyle ze te stuki to tak jakby dzwiek luznej blaszki drgajacej na wolnych obrotach lub obijajacej sie o cos metalowego najwiecej podczas skrecania a prawo a dzwiek pochodzi z tylu ale tym razem z lewej strony...co tym razem to moze byc???

Fan Clip'ersa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.