Skocz do zawartości

Osłona silnika Fiat Albea


fafik

Rekomendowane odpowiedzi

Moja Albea ma już ... 30 km ogólnego przebiegu. Przeczytałem wiele opinii, że jedną z nielicznych (mam nadzieję) z ich wad jest padający alternator, który z racji że jest dość nisko umiejscowiony więc notorycznie jest zalewany przez wodę i błoto. Niestety producent chyba nie czyta postów użytkowników swoich samochodów i moja Albea choć odebrana prosto z salonu nadal nie ma osłony dolnej silnika, lub przynajmniej samego alternatora. Takie osłony są sprzedawane na Allegro za 100 zł. Sęk w tym, że sam ich sprzedawca ("ermix1") nie wie czy będą pasować do nowej Albei (po liftingu), a ja nie chcę kupić kota w worku. Czy ktoś z użytkowników nowej Albei zakupił taka osłonę i czy spasowała mu do jego samochodu? Ewentualnie może mi ktoś zapoda link do jakiegoś sprzedawcy gdzie można zakupić taką osłonę silnika ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Moja Albea ma już ... 30 km ogólnego przebiegu. Przeczytałem wiele

> opinii, że jedną z nielicznych (mam nadzieję) z ich wad jest

> padający alternator

Pierwsze slysze aby w Albei padal alternator. Nie spotkalem sie z zadna taka opinia. Moja Albea przejechala 85kkm i z altkiem nic sie nie dzialo. Natomiast wielokrotnie czytalem, ze ta usterka dotyczyla Sieny. Dlatego zastanawiam sie czy kolega nie pomylil modeli hehe.gif20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pogratulowac, pogratulowac...

moja albea ma pzrejechane 112tys i wlasnie padl altek - poraz pierwszy... i poraz pierwszy mam auto, ktore nie dowiozlo mnie tam, gdzie chcialem. Mimo, ze ma 1/3 przebiegu poprzedniego i jest od niego mlodsze 3 razy.

Ech...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.