Skocz do zawartości

Odstająca blacha w błotniku z przodu - wyrwać , dokręcić ?


ziomal007

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Ostatnio zauważyłem , że jak skręcam w lewo dość ostro to koło o coś obciera. Dziś sprawdziłem i wyszło , że rusza się blacha pod nadkolem , w zasadzie to błotnik jest. Pozbyć się jej ? (ale wtedy może rdza go łapać ) , dospawać , wkręcić jakoś czy co ?

Niby prosta sprawa ale ... smile.gif

Pozdro smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Na fotce tego nie widać bo wygląda normalnie. A jak się dotknie tej

> blachy co jest pod nadkolem to się rusza. I przy ostrym skręcie

> koło obciera o nią. O to mi chodzi

Czas jakis temu mialem podobny problem. Tyle, ze owa blach wywolywala stukanie, ktore mechanicy okreslili jako koniecznosc wymiany drazkow kierowniczych (sic!)

Okazalo sie, ze nadkole jest przymocowane do rusztowania zderzaka za pomoca spawanych plaskownikow stalowych o szerokosci okolo 2-3 cm. Te plaskowniki rdzewieja i puszczaja.

W moim przypadku dokonalem naprawy metoda chalupnicza - nawiercilem otwory w plastykowych elementach nadkola i w plastyku zderzaka i zlaczylem to wszystko na grube krawatki. Dziala, trzyma sie juz ponad rok i nic nie stuka, ani nie obciera smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.