Skocz do zawartości

6x9 + 10 pod JVC??


Murcialago

Rekomendowane odpowiedzi

Szlag mnie trafia jak słucham z głośników które zakupiłem wraz z autem.

Przyszedł więc czas na rozbudowę.

Plan jest taki że z przodu chciałbym założyć jakieś dobre 10(fabryczne miejsca) + syczki.

I teraz się zastanawiam czy brać ze zwrotnicami?? Co polecacie??

Na tył natomiast 6x9 w półkę i się tak zastanawiam.

Myślałem o czymś takim . W sumie to nie wiem co wybrać. Na JBL czy infinity się narazie nie zamierzam.

Podpowiedzcie coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Szlag mnie trafia jak słucham z głośników które zakupiłem wraz z

> autem.

> Przyszedł więc czas na rozbudowę.

> Plan jest taki że z przodu chciałbym założyć jakieś dobre

> 10(fabryczne miejsca) + syczki.

> I teraz się zastanawiam czy brać ze zwrotnicami?? Co polecacie??

> Na tył natomiast 6x9 w półkę i się tak zastanawiam.

> Myślałem o czymś takim . W sumie to nie wiem co wybrać. Na JBL czy

> infinity się narazie nie zamierzam.

> Podpowiedzcie coś.

też mam radio jvc i w tylnej półce JBL i chce kupić jakieś 10tki na przód, aaaaaa i jeszcze mam tube w bagażniku.

ale moge ci już napisać to co zaraz zaczną ci pisać inni.

daj sobie spokuj z 6x9" lepiej zainwestuj w suba. a 10tki nizaleznie jakie kupisz to i tak zagrają tak samo czyli kiepsko wiec tez daj sobie spokuj i zainwestuj w odseparowany zestaw. zlosnik.gif a tak osobiście ci powiem ze jestem zadowolony z 6x9" ale to tylko moje zdanie! aha i też chce kupić jakieś 10tki ale na tym forum ci raczej nie pomogą w tym zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak to uprzedzając fakty.

NIE CHCĘ ani wzmacniacza ani subwoofera. Gdybym chciał to bym zapytał w tym temacie co jest najlepsze.

Chce 6x9 w półkę i 10 na przód.

I w tym temacie chcę się poradzić.

Kolega(nie pisze na ak) wozi w samochodzie sprzęt za kilka tysięcy i gdybym chciał jakiś wypasiony zestaw to bym jego poprosił.

Ja proszę forumowiczów o konkretne rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam 10 z przodu jakieś pioneera a z tyłu 6x9 JBL gto926 i jestem zadowolony.Radio mi spokojnie uciąga ten zestaw a podstawa to porządne zasilanie z akumlatora i gruby przewód głośnikowy, za poradą forum zmieniony na 2mm i jest spora różnica miedzy zwykłymi przewodami co były podciągnięte w miejsce standardowych głośników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niegdyś miałem taki zestaw 10tki w desce i 6x9 w półce... przez jakieś 4 dni 270751858-jezyk.gif mnie takie zestawienie niezadowalało, przednich glośników wogóle nie słyszałem bo były zagłuszane przez te w półce... i wogóle przy głośniejszym słuchaniu półka wpadała w rezonans i się robił jeden wielki jazgot a nie muzyka. w tej chwili u mnie elipsy tylko dociążają półke, a 10tki zbierają kurz na półce w garażu zlosnik.gif lepiej jest zrezygnować z półki i dziesiątek i kupic jakis zestaw odseparowany, choćby najtańszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.