Skocz do zawartości

Pytanko o silikon


taylor

Rekomendowane odpowiedzi

W zwiazku z nadchodzaca wisona zamierzam zabrac sie za pare rzeczy w Puncie - pompa wody cieknie, mimo ze to juz druga i SKF (ale cieknie po filtrze oleju wiec podejrzewam jakis blad w montazu - chyba cieknie przez nieszczelny silikon). Wiec chce zdjac, obczyscic i zalozyc jeszcze raz.

Takze pytanie - czy przy aktualnej temperaturze (robie na kanale pod chmurka) ok +5 stopni silikon mi dobrze zaschnie. W ogole od jakich temperatur silikon najlepiej lapie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W zwiazku z nadchodzaca wisona zamierzam zabrac sie za pare rzeczy w

> Puncie - pompa wody cieknie, mimo ze to juz druga i SKF (ale

> cieknie po filtrze oleju wiec podejrzewam jakis blad w montazu -

> chyba cieknie przez nieszczelny silikon). Wiec chce zdjac,

> obczyscic i zalozyc jeszcze raz.

> Takze pytanie - czy przy aktualnej temperaturze (robie na kanale pod

> chmurka) ok +5 stopni silikon mi dobrze zaschnie. W ogole od

> jakich temperatur silikon najlepiej lapie?

Najlepsze "czepnosci"to powyżej 15*C spowodowane to jest parowaniem rozpuszczalnika-wiec poczekaj jeszcze nim sie ociepli .....na śląsku już jest dużo cieplej niż u Nas wiec i wiosna do nas zawita

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej czarny. Nie wiem przy jakich temp stosowac ale ja napewno w - uszczelnialem pokrywe zaworow i termostat zakladalem na sylikon i narazie jest ok.

Slyszalem ze najlepiej sylikon lekko zwilzyc woda lepiej zasycha czy cos takiego ( tak zakladalem termostat)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.