Skocz do zawartości

Odpowietrzenie skrzyni biegow...


guesswho

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie jest odpowietrznik skrzyni biegow w uno 1108ccm '93 skrzynia chyba taka jak w seju (jedna solona polosi na opaske druga przykrecona takim ajzolem)?

Mam powazne obawy, ze mam zapchany odpowietrznik bo wywala mi olej napedem predkosciomierza, ktory jest wyzej... niz poziom oleju...

Ogladalem skrzynie i jakiegos typowego odpowietrznika niestety nie widze passed_out.gif

z gory dzieki za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerabiałem to sam u siebie - okazało się przy napedzie linki predkosciomierza brakowało jednej uszczelki (jedna jest gumowa druga papierowa) dołozyłem i jest ok, no prawie bo zauważyłem za na łączeniu skrzynia-silnik zaczyna sie pocić (nie sa to uszczelniacze półosi) Jak byłem u mechaniora to za robote krzyknął mi 300 pln poczekam az padnie mi sprzęgło to przy okazji to zrobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przerabiałem to sam u siebie - okazało się przy napedzie linki

> predkosciomierza brakowało jednej uszczelki (jedna jest gumowa

> druga papierowa) dołozyłem i jest ok, no prawie bo zauważyłem za

> na łączeniu skrzynia-silnik zaczyna sie pocić (nie sa to

> uszczelniacze półosi) Jak byłem u mechaniora to za robote

> krzyknął mi 300 pln poczekam az padnie mi sprzęgło to przy

> okazji to zrobie.

a mazesz powiedziec jak to rozebrac, ew jakies rysunki czy cos bo mam dwie ksiazki do uno i w zadnej nie ma rozrysowanego tego szczegolu passed_out.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.