Skocz do zawartości

wygluszanie + glosniki


Rekomendowane odpowiedzi

witam

zanabylem tasme na allegro http://allegro.pl/item171894868_tasma_dekarska_soudal_soudaband_10cm_zobacz_.html

mam nadzieje ze dobra bedzie zlosnik.gif

mam w zwiazku z nia takie pytanko, czy po naklejeniu trzeba ja traktowac suszarka ? bo trzeba chyba waleczkiem ja dociskac ?

Ci co robili to napewno wiedza jak zlosnik.gif

druga rzecz to glosniki, mam zamiar wlozyc 16,5cm na dystansach, jak ktos moze polecic cos taniego (naprawde taniego) to bede wdzieczny, dodam tylko ze pozniej mam zamiar w bagazniku wozic jakis generator basu np. http://allegro.pl/item169549413_wspaniala_skrzynia_basowa_600_w_mdf_profi_30_.html

dlatego glosniki nie musza byc jakies super, ich cena nie moze przekroczyc 100zl (za komplet zlosnik.gif)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec tak w takie zimno do tasmy nawet suszarka do włosów styknie.Ale najlepiej opalarka.Mozna reka dociskac,ale tasma bedzie ciepła wiec nie radze.

Z głosników tanich to phonocary za ta cene graja super.

A za ok sa juz super hertze.Ale do tego nalezało by wzmaka kupic.

A radio jakie posiadasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie stylistyka JVC jest troche kosmiczna, ale napewno nie sa brzydkie zlosnik.gif, fajna ramka, na allegro sa tylko te pod maskownice, ktore nie wygladaja za ciekawie, zastanawiam sie czy ta ramka nie bedzie przeskadzac przy radiu z calkowitym panelem (winda) czy normalnie sie otworzy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> witam

> zanabylem tasme na allegro

> http://allegro.pl/item171894868_tasma_dekarska_soudal_soudaband_10cm_zobacz_.html

> mam nadzieje ze dobra bedzie

dobra

> mam w zwiazku z nia takie pytanko, czy po naklejeniu trzeba ja

> traktowac suszarka ? bo trzeba chyba waleczkiem ja dociskac ?

najlepiej troche podgrzać, dociskać można nawet szpachelką

> Ci co robili to napewno wiedza jak

> druga rzecz to glosniki, mam zamiar wlozyc 16,5cm na dystansach, jak

> ktos moze polecic cos taniego (naprawde taniego) to bede

> wdzieczny, dodam tylko ze pozniej mam zamiar w bagazniku wozic

> jakis generator basu np.

> http://allegro.pl/item169549413_wspaniala_skrzynia_basowa_600_w_mdf_profi_30_.html

> dlatego glosniki nie musza byc jakies super, ich cena nie moze

> przekroczyc 100zl (za komplet )

ten Twój generator basu co dałeś link to bym sobie odpuścił, już lepiej poszukać jakąś używke

Masz jakiś wzmacniacz czy też jakiś planujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taśma dobra.

Ta skrzynia to beznadzieja - faktycznie poszukaj czegoś używanego a markowego.

Co do głośników do przodu to ciężko będzie znaleźć coś dobrego za 100,00 zł/komplet.

Najlepsze faktycznie były by Phonocar Y-Line ale z tweeterami wyjdzie ponad 100,00 zł.

Poniżej stówki tylko Boschmann lub Audio Design (polecam bardziej te drugie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mate nakladalem gdy temp. na dworze byla w okolicach 25 stopni, takze nie uzywalem zadnego "podgrzewacza". Mate dociskalem plastikowym walkiem do nakladania tapet.

Najwazniejsze, to dobrze oczyscic z kurzu i tluszczu powierzchnie, do ktorych bedziesz przyklejal mate.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> witam

> zanabylem tasme na allegro...

BTW

czy ktoś z was stosował jakieś inne materiały do wygłuszenia??

z tego co widzę to jest to typowy materiał bitumiczny, coś ala elastyczna samowulkanizacyjna papa. gdybym znał skład chemiczny takiej taśmy to łatwiej było by mi ustalić co może być zamiennikiem zlosnik.gif przypuszczam, jedynie przypuszczam, że można kupic materiał o identycznych lub zbliżonych własnościach akustycznych(współczynnik tłumienia i pochłaniania dźwięku), który kosztowałby znacznie mniej niż nawet ta taśma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.