Skocz do zawartości

i po wymianie oleju-zapyatnie o cene tarcz i klocków ASO


62545tomasz

Rekomendowane odpowiedzi

witam

i jestem właśnie po wymienie oleju w Astrze G

- olej mobil 5w50,

- filtr oleju,

- uszczelka.

- filtr powietrza,

270 zl

dowiedziałem się, że kończą mi się tarcze i klocki.... (po przebiegu 93kkm)

czy 600 zł za tarcze, i podobno jakieś lepsze klocki (gosc mowil, ze sa dwa rodzaje oryginałów droższe=lepsze=starcza na dluzej i tansze=gorsze=max 30 kkm) z robocizna w ASO to drogo czy nie??

gdyby robić u Pana Kazia co kupić?? jakie?

tył

szczęki + bębny+robocizna=750 zl

drogo??

gdyby robić u Pana Kazia co kupić?? jakie?

zdołowoaliście mnie Panowie z tymi moimi nowymi tłumikami z Ostrowa;) że niby roku nie wytrzymają;) dlatego uprzedzając kolejny "udany zkup" pytam;)...

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wlasnie wymienilem :

tyl:

bebny

szczeki

kpl.sprezynek

przod:

tarcze

klocki

dalem z robocizna 1300zyla ale zeby malo bylo to w tym byla jeszcze wymiana rozrzadu z rolka,klinowca z rolka,termostatu,oleju z filtrem,plynu w chlodnicy,upg,uszcz. kolektorow-obu,pokrywy zaworow,miski,aparatu zapl.,oslona przegubu lewego.

tanio czy drogo ocen sam.warsztat w polowie po znajomosci,ale udawalem obcego.czesci nawet jesli nie naj naj to za ta cene to wszystko i tak niezle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>cos mi bardzo drogo tyl wychodzi u ciebie. na twoim miejscu kupil bym dobre tarcze i klocki z przodu a tylem bym sie nie przejmowal - prawie wogole nie hamuje ok 20% ( tyl odpowiada za stabilnosc auta )calej sily 80% przod.

Zreszta jak zrezygnujesz z oryginalow to zapewne zaoszczedzisz troche budzetu tylko nie polec na drugi kraniec i nie bierz tego co najtansze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.