Skocz do zawartości

Klima manualna


sebadw

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich. Przyszła wiosna i czas zabrać się za naprawę klimy. Czy orientujecie się gdzie może być ukryty przekaźnik (J34) odpowiedzialny za włączenie wiatraczka nawiewu powietrza do wnętrza auta mimo pokrętła ustawionego w pozycji zaro w chwili włączania klimy? confused.gif Pozdrawiam i dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam Wszystkich. Przyszła wiosna i czas zabrać się za naprawę klimy.

> Czy orientujecie się gdzie może być ukryty przekaźnik (J34)

> odpowiedzialny za włączenie wiatraczka nawiewu powietrza do

> wnętrza auta mimo pokrętła ustawionego w pozycji zaro w chwili

> włączania klimy? Pozdrawiam i dziękuję.

J 34 znajduje się obok silnika dmuchawy.Tak umieszczony jest na schemacie elektrycznym.Dyskusja na ten temat była chyba w ubiegłym roku./i to zTobą/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> J 34 znajduje się obok silnika dmuchawy.Tak umieszczony jest na schemacie elektrycznym.

Schematu niestety nie posiadam, a silniczek dmuchawy jak mi się wydaje jest przy filtrze przeciwpyłkowym. Więc wpełznąłem tam ile się dało, ale niczego co przypominałoby swoim wyglądem przekaźnik nie znalazłem. Mechanika w ASO też już pytałem, ale on także nie potrafił powiedzieć gdzie ten nieszczęsny przekaźnik się znajduje. Już nawet zastanawiałem się czy aby samochodu do serwisu nie oddać, ale jak wiadomo przy takiej nietypowej usterce pół auta rozbiorą i więcej popsują niż jest obecnie.

Dlatego proszę jeśli to możliwe napiszcie konkretnie, gdzie wsadzić rękę, za co pociągnąć, ewentualnie co odkręcić lub urwać, aby do tego przekaźnika się dostać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.