Skocz do zawartości

i co teraz? (opinia )


DonBetoN

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich; mam do was nastepujace sprawe: Posiadam kilka klockow czesc kupiona, zanim zaczalem po forum smigac i sie w temacie doksztalcac, czesc z pozniejszych zakupow w kazdym razie wyglada to tak:

Radio pioneer 3630; przod ; hertz hsk 165 ; mam wzmacniacz, kenwooda kdc 642 ( 4x 25, po zmostkowaniu, cos ok 2x 45 W rms) i zrobiona przezemnie skrzynie br z glosnikiem panasonic eag-wg30 150w rms/ 90 db etc. Bassu zmieniac niemam zamiaru puki co, z braku srodkow, a poza tym, ten panasonic, gra naprawde dobrze zasilany tym smiesznym wzmacniaczem. Wzmak kenwooda jest, wiec moznaby go ew. wykozystac, cala sprawa tyczy sie tego, ze potrzebuje, jakis piecyk pozadny zeby to wszystko zasilic, bo generalnie zestaw ma potencjal. Zakladajac budzet na 2 wzmacniacz ok 600 pln jakie macie propozycje, co do czego podlaczyc, czy 1 pozadny piec na przod i suba, czy wykozystac ten co jest + dokupic drugi ? Bardzo mnie ciekawi co napiszecie wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.