Skocz do zawartości

dodatkowy bassssss


osa-ozo

Rekomendowane odpowiedzi

ot problem od jakiegos czasu mam,tzn.zalacza sie jakby "dodatkowy bas"-wlaczam silnik(stacyjke tylko przekrecce) i juz glosnik buczy-a radio jeszcze wtedy nawet nie jest wlaczone,sam sobie gra-tzn,jakies dziwne dzwieki wydaje,jak juz wlacze radio i muza gra,to tak nieco jakby sie nie wyrabiał przez te "dodatkowe dzwieki",objaw zaczal wystepowac od wczoraj.Wzmacniacz to inifinity reference ra 7502,glosnik to infinity kappa(dokladnego modelu nie pamietam)aktualnie radio to blaupunkt cd51(wiem ze dramat ale sprzedalem inne by kupic lepsze-czekam na promocje teraz).Masa i plus(bezpiecznik oczywiscie jest) pociagniete od aku bezposrednio.

Co to moze byc ???? Denerwuje mnie strasznie to,bo cos gra a wogole nie powinno,takie niemile buczenie.Aha,przy wlaczaniu dodatkowych odbiornikow-np.swiatel czy nawiewow,glosnik rowniez to odczuwa.

Jak temu zaradzic ???? O co wogole chodzi ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.