Jump to content

sowa92

użytkownik
 • Content Count

  60
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Normalny

1 Follower

About sowa92

 • Rank
  nauka jazdy

Profile Information

 • Lokalizacja
  lubelszczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Miałem podobną sytuację w Jettcie '08. U mnie był to zawór sterujący kompresora klimatyzacji (fachman wstawił Thermotec KTT060001). Podobno są 3 rodzaje takich zaworów. Też nic na VCDS-ie nie wychodziło. Pozdrawiam. Tomek.
 2. Witam. Próbuję ożywić starożytne Casio i zauważyłem, że brakuje w nim sprężynki buzzera. Da się to jakoś opanować we własnym zakresie, czy pozostaje tylko zegarmistrz? I druga sprawa - w pakiecie był też "NEC-USA 8 melody chrono", coś a'la Montana, ale bez baterii - czym to jest zasilane?
 3. sowa92

  ETKA

  Wygląda na to, że w 2012 dołożyli literkę A, a dlaczego - niestety nie umiem powiedzieć. Tutaj http://vwupforum.nl/viewtopic.php?f=8&t=719 też ktoś miał zagadkę, ale wyszło chyba, że technicznie nie robi to różnicy.
 4. sowa92

  ETKA

  ETKA online podpowiada coś takiego:
 5. Dzięki. Widziałem to i nawet wgrałem, ale chyba nie jest to odpowiednia zawartość dla egzemparza, który posiadam. Ładnie się kopiuje do nawigacji, wyświetla "OK" tyle, że nie dzieje się nic więcej poza logo. Szukam dalej
 6. Witam. Czy ktoś może mnie poratować kopią zawartości nawigacji jak w temacie? Wpadła mi w ręce sztuka po nieudanym odblokowywaniu windowsa. Stan na chwilę obecną - po włączeniu zaświeca się logo Manty i nic więcej. Windows widzi ją jako nośnik, ale nie ma możliwości połączenia się przez AcitiveSync. Dzięki. Pozdrawiam.
 7. sowa92

  Scenic vin

  > to zależy. Jeśli mowa o aucie z niemiec, to jesli robił w ASO Renault, to w systemie są, jeśli > robił u tzw partnera Renault (czyli serwis, który obsługuje oficjalnie renault i inne marki) > to w systemie nie ma, a pieczątki ze znaczkiem renaulta będą (wtedy możesz sobie cyknąć foto > pieczątki poszukać na streetview miasta i ulicy i zobaczyć czy ten serwis w ogóle istnieje, > pewnie też ma swoją stronę. Ha, człowiek ciągle się uczy Dzięki.
 8. sowa92

  Scenic vin

  > A to jedno z drugim się niby gryzie ? O, to błędnie założyłem, że jeśli będą wpisy ASO, to i w system je wklepali?
 9. sowa92

  Scenic vin

  > auto nie ma historii w aso Dzięki serdeczne Zobaczymy, czy gość pochwali się książką serwisową... Pozdrawiam. sowa92
 10. sowa92

  Scenic vin

  > 1010 razy pisałem: zadzwonić do ASO Modlińska Warszawa i grzecznie pogadać. Mi podali historię > przez telefon... Albo pech, albo jednak nie byłem dość grzeczny - informacja - cena 30zł, wymagana obecność osobista Pozdrawiam. sowa92
 11. sowa92

  Scenic vin

  Dzięki Zaatakuję. Pozdrawiam. sowa92
 12. sowa92

  Scenic vin

  Witam. Jako że biodegradacja meganoscenica przebiega w lawinowym tempie, rozglądam się za kolejnym bolidem. Znalazłem scenica rocznik '00 nr vin VF1JA04N222741447. Nie chcę, żeby wypasione wyposażenie przytępiło moją czujność , stąd prośba. Czy jakaś dobra dusza poratuje informacjami na temat historii tego sprzętu? Dzięki. Pozdrawiam. sowa92
 13. Ha, otóż do niczego nie jest wpięta. Wygląda, jakby brakowało kawałka wiązki. Szukałem głębiej, czy się coś nie plącze, ale niczego nie znalazłem. Ujawniło się za to kolejne niedomaganie - nie podaje płynu na spryskiwacz tylnej szyby (liftback), a z lewej strony w bagażniku jest wilgotno. Będę się musiał pochylić nad ustaleniem trasy wężyka, bo wygląda, że się gdzieś rozłączył/przetarł. Dzięki. Pozdrawiam.
 14. Witam. Proszę o info - pacjent Avensis 2.0 benzyna '04 - pod maską dynda się wolna wtyczka koloru zielonego i nie bardzo widać, gdzie powinna być wpięta. Przewód, na którym jest zamocowana jest raczej krótki, więc sądzę, że wpina się w nią drugą "połówkę" na kablu, a nie bezpośrednio jakiś czujnik. Samochód jeździ o własnych siłach. Jedyne, co udało się zauważyć, że nie działa, to spryskiwacze reflektorów (ani z pierwszym psiknięciem na szybę, ani po naciśnięciu przycisku na desce). Ma to może jakiś związek czy przypadkowa zbieżność? Dzięki. Pozdrawiam.
 15. Warto sprawdzić zawór/wyłącznik ciśnieniowy. Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.