Jump to content

zero7

użytkownik
 • Posts

  328
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

Profile Information

 • Lokalizacja
  LBI

Recent Profile Visitors

513 profile views

zero7's Achievements

leniwy kierowca

leniwy kierowca (9/20)

0

Reputation

 1. > ja bym wymienił Dziękuję za odpowiedzi Za radą większości, wymienię komplet. pozdrawiam Wesołych Świąt (szczególnie dla pracujących, jak ja)
 2. Dzień dobry. jwt, tj. czy pompa wody napędzana jest paskiem rozrządu i należy, ją wymienić razem?
 3. ok dzięki za podpowiedzi, jutro postaram się zajrzeć pod maskę i ogarnąć to
 4. > "prawdopobably " woda w filtrze paliwa o masz, to się już nacieszyłem
 5. Dzień dobry Witam, jestem ponownie szczęśliwym posiadaczem Bravy. Dobrych parę lat temu miałem 1,6, a obecnie 1,9 JTD z 2001r. Zauważyłem zapalającą się kontrolkę, której nie znalazłem w instrukcji. Jest pomarańczowa z prawej strony wskaźników na dole, w kształcie jakby kanistra (jak będę miał chwilę to pstryknę foto). Zapala się najczęściej po przekręceniu kluczyka i gaśnie razem z innymi. Kilka razy zauważyłem jak zapaliła się na chwilę podczas jazdy. Może ktoś wie od czego toto jest?
 6. > Może zainteresuje cię Golf CC, który ma być wprowadzony w ciągu najbliższych dwóch lat. Taki rywal > dla CLA. > No i jest jeszcze A3 Sedan, też na MQB Nooo nie powiem ładnie się prezentuje, ale ciekawe jak będzie to wyglądało cenowo, a A3 niestety poza zasięgiem na przynajmniej razie. ps A są obecnie jakieś nowe Golfy lub Jetty 4x4, bo w cennikach nie widzę? ps 2 Polo w wersji Cross to "przednionapędówka" jest?
 7. > Owszem, a o następcy jeszcze nie słyszałem Dzięki To trochę szkoda, ale poczekamy w takim razie
 8. Witam Mam pytanie odnośnie obecnej oferowanej JETTY a mianowicie czy jest to model na bazie GOLFA 6? A jeżeli tak to, czy w najbliższym czasie można spodziewać nowej na bazie 7-ki? pozdrawiam
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.