Jump to content

Adaźko

użytkownik
 • Posts

  1850
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Adaźko

 • Birthday 05/21/1973

Contact Methods

 • Hangouts / GT
  ?
 • iMessage
  ?

Profile Information

 • Name
  Adam
 • Płeć
  Male
 • Lokalizacja
  Silesia
 • Car
  Tipo 1.4
 • Motorcycle
  brak

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Adaźko's Achievements

kierowca

kierowca (12/19)

6

Reputation

 1. Samochód z Niemiec - wyrejestrowany w niemieckim urzędzie - samochód w Polsce. Sprzedający to Polak mieszkający w Niemczech. Czy umowa musi być polsko-niemiecka (dwujęzyczna)? Jakieś uwagi co do umowy?
 2. Ma ktoś doświadczenia z montowaniem gazu w tych silnikach? Nadają się? Jeżeli tak to jak się sprawują?
 3. Wypowiedziałem OC z dniem zakończenia obowiązywania polisy. Jets OK - dzięki.
 4. Jeszcze jedno: są prawne przeszkody przed wykupieniem OC zanim się kupi samochód?
 5. Dzięki wszystkim za informacje.
 6. Byłem (a nawet jestem) przekonany, że nowy właściciel musi "przepisać" OC na siebie... Chociaż faktycznie ma to sens.
 7. Czyli: - umowa spisana w dniu 07/05 - proforma wypowiedzenie umowy OC z mojej strony z ostatnim dniem jej obowiązywania -> 06/05 - od 07/05 nowa umowa OC na nowego właściciela
 8. Mam OC do 06/05/2020. Powiedzmy, że mogę sobie wybrać datę sprzedaży samochodu. Którą datę wybrać, żeby OC pozostało do końca przy mnie, a nowy właściciel nie musiał przepisywać OC na siebie, tylko wykupił sobie nowe? 06/05/2020? Wtedy 6 maja nowy właściciel będzie musiał przepisać OC na siebie na ten jeden dzień - 6 maja? 07/05/2020? Wtedy 7 maja będę jeszcze właścicielem pojazdu, ale bez OC? Macie jakieś doświadczenia?
 9. Chciałem zakupić i zmienić gałkę zmiany biegów - 5 biegów - 1.0 vvt-i. Widzę, że są co najmniej dwa rodzaje gwintów - M12 i M14. Który będzie właściwy do Yaris III Active z 2019?
 10. Dla potomnych: zaprogramowanie kompletu to 40 PLN.
 11. Czy montował ktoś w C2 (mój to rocznik 2007) radio 2 DIN? Są z tym jakieś problemy? Wejdzie bez problemu? Trzeba jakieś dodatkowe złączki, przejściówki? Aktualnie mam jakieś zwykłe, najtańsze 1 DIN...
 12. DamU dzięki. Sam programujesz/klonujesz? Jeżeli tak to w jaki sposób...
 13. To ja poproszę o poradę. Yaris 2019. Przy zmianie całych kół (inne felgi, inne opony, inne czujniki TPMS) co trzeba zrobić w temacie czujników? Trzeba jakoś je zaprogramować/przypisać/dodać do każdego koła? Po ponownej zmianie (powrocie do poprzednich) jaka procedura?
 14. W załączniku przykład instalacji, która musi zostać stworzona (wymiary przykładowe). Biorąc pod uwagę, że instalacja ma wyglądać jak na obrazku czyli: odcinek poziomy długość po zmontowaniu 400mm, pionowy 1800mm i kolejny poziomy 400mm (wymiary mierzone po zewnętrznej krawędzi rur - wymiar/długość maksymalna), jak należy dobrać długości rur gwintowanych w marketach? Mierzyć odcinek rury w markecie z gwintem, bez gwintu, z jego częscią tak, żeby po skręceniu uzyskać wymiary jak na obrazku? Do tego dochodzi długość kolanka. Jak to wszystko poprawnie policzyć/dopasować?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.