Jump to content

kmwtw

użytkownik
 • Posts

  88
 • Joined

 • Last visited

Contact Methods

 • Hangouts / GT
  GT
 • iMessage
  nie znam

Profile Information

 • Name
  Marek
 • Lokalizacja
  Centrum
 • Car
  Teegoone

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

kmwtw's Achievements

starszy motorowerzysta

starszy motorowerzysta (6/19)

36

Reputation

 1. No ja gdzieś kiedyś czytałem, że słabszy bieżnik na tył to proszenie się o kłopoty w śliskich warunkach, ale może coś się od paru lat pozmieniało w tej kwestii...
 2. kmwtw

  Q5 vs XC60

  I światłami mrugać
 3. No i co w związku z tym?
 4. Już za późno - wybrałeś A jednostka, jak jednostka - jeździć oraz obserwować
 5. No i pióra wycieraczek sprawdź, czy dobrze zbierają
 6. kmwtw

  Szyba

  Przede wszystkim nie ruszać. Bo jak zaczniesz naprawiać, to na bank poleci..
 7. Ja natomiast dostałem w rozliczeniu - za pochówek żony włoskiego mafiozo - Ferrari Testarossa i powiem Ci, że dupy nie urywa..
 8. Bardziej odnosiłem się do do tego fragmentu wypowiedzi, gdzie kolega kocur100 stwierdził, że obiekty w tym świetle pojawiają się nagle. Dla mnie brzmi to pejoratywnie. No ale jeśli to cecha, to ok.
 9. Ciekawe, czy to tak tylko w tych lampach Mondeo, czy też w innych jest podobnie? Bo z tego co piszesz, to IMO poważna wada!
 10. Do plusów koloru jeszcze bym dodał, że auto jest bardziej widoczne na drodze i jest mniejsze prawdopodobieństwo, ze ktoś nam przypadkiem z podporządkowanej wyjedzie, albo na czołówkę poleci. Co prawda badań w tym zakresie nie prowadziłem, ale tak na chłopski rozum...
 11. Quaro to taki Hart Premium, tylko że sprzedawany przez sieć Autopartner. Niby są tam jakieś dodatki ceramiki, ale dupy nie urywa i na autostrady się nie nadaje.
 12. Ale przy jakim dokładnie skręcaniu? Podczas szybszej jazdy na łuku, czy też skręcaniu np. na skrzyżowaniu? Czy to się dzieje przy przyśpieszaniu, czy nie ma znaczenia?
 13. Trochę drogo. Rozumiem, że to w firmowym salonie, ale mimo tego mogłeś wstępnie podjechac na stację diagnostyczną. Ja jak miesiąc temu sprzedawałem auto, to klient zapłacił za "ścieżkę" 50 zł. bez paragonu.
 14. Spróbuj obrócić na drugą stronę, może ułoży się tak, że nie będzie pukać
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.