Skocz do zawartości

obsluga komputera pokladowego astra h


Kaktus

Rekomendowane odpowiedzi

> witam

> dzis zakupilem astre h i niestety mam instrukcje do niej tylko po

> hiszpansku moze mi ktos wyjasnic jak wlaczyć i obslugiwac

> komputer pokladowy krok po kroku?

> dzieki

włączyć ? może koledze chodzi o to jak go aktywować? jeśli go nie ma fabrycznie a masz wyświetlacz typu GID to możesz aktywować komputer techem w aso

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przy czym po aktywacji komputera będziesz miał tylko wskazania dot.

> zużycia paliwa.

> O wskazaniach dot. poziomu płynów eksploatacyjnych, spalonych żarówek

> możesz niestety zapomnieć.

panowie z tego co widzialem szukajac astry sa dwa typy wyswietlaczy i oba wklejam zaznaczajac ze posiadam ten drugi.

[image]http://www.wrzuta.pl/obraz/xzAJJGzpT3/wyswietlacz[/image]

[image]http://www.wrzuta.pl/obraz/ukvSQPoV0Q/wyswietlacz2[/image]

sam doszedlem ze na konsoli jest przycisk BC co prawdopodobnie oznacza board computer a wciskajac go wyskakuje "no function" czego tłumaczyc nie trzeba :| a wiec czy jest mozliwosc aktywacji komputera w moim modelu tak jak napisaliscie wczesniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka,wiec jak masz kompa to naciskasz guzik SETTINGS na wyświetalaczu pokazuje sie komunikat audio nie wiem jak to jest po hiszpańsku,to sa ustawienia MP3,a na dole masz kółko ze strzałkami kierunkowymi służy np.do ustawiania fal radiowych,no to jak już znalazłeś to wszystko, wciskasz SETTINGS i jest napis AUDIO naciskasz niżej strzłke kierunkową w dół i wchodzisz w SYSTEM i tam ustawiasz godzine,date itd aż dochodzisz do języka i powinien być polski wtedy masz polskie menu i bedziesz w domciu.A jeżeli chcesz wejść w tryb serwisowy kompa to przytrzymujesz pare sekund SETTINGS aż u słyszysz sygnał i guzikiem BC szukasz co cie interesi.Trudno to opisać ale jak znajdziesz polski to bedzie pikuś 20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> panowie z tego co widzialem szukajac astry sa dwa typy wyswietlaczy i

> oba wklejam zaznaczajac ze posiadam ten drugi.

Są jeszcze conajmniej dwa inne wyświetlacze: ten przy elektronicznej klimatyzacji (graficzny) oraz przy nawigacji (graficzny szeroki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> obojętnie jaki by nie był ten wyswietlacz jak sobie znajdzie jezyk

> polski to bedzie spox

język miałem polski!! chodzi mi o instrukcje do czytania ze mam po hiszpansku ;-) ale dalej szukam odpowiedzi na pytanie czy jezeli mam ten wyswietlacz ktory wkleilem wczesniej mam szanse na aktywacje komputera i jakie to sa koszty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.