Skocz do zawartości

BRC MY07 zmiana temp. przełączania


rzel

Rekomendowane odpowiedzi

program P&D 3.08

chciałem zmienić temperaturę przełączania na zimnym dać 26 stopni czas 60s.

na ciepłym 40 stopni czas 5s. ale jak wyjdę z tej zakładki to pojawia się przy niej czerwony krzyżyk a potem wyskakuje takie oto okno i gdy nic tam nie zrobię to nowe ustawienia temperatury nie zostaną zapisane

8zkw86.jpg

2by03n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> program P&D 3.08

> chciałem zmienić temperaturę przełączania na zimnym dać 26 stopni czas 60s.

> na ciepłym 40 stopni czas 5s. ale jak wyjdę z tej zakładki to pojawia się przy niej czerwony

> krzyżyk a potem wyskakuje takie oto okno i gdy nic tam nie zrobię to nowe ustawienia

> temperatury nie zostaną zapisane

A jak brzmi Twoje pytanie? zlosnik.gif

Bo jeśli chcesz faktycznie zmienić ustawienia, to musisz wypełnić te pola, podać nazwę pliku i... gotowe. skromny.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak jak pisałem że chciałem zmienić ustawienia temperatury przełączania

mogę tam wpisać co bądź? np. takie coś?

trademark: brc

model: sq24

ecu unit: 07

file: temp

żadne inne ustawienia po czymś takim się nie pozmieniają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no tak jak pisałem że chciałem zmienić ustawienia temperatury przełączania

> mogę tam wpisać co bądź? np. takie coś?

> trademark: brc

> model: sq24

> ecu unit: 07

> file: temp

> żadne inne ustawienia po czymś takim się nie pozmieniają?

klikni w user maps , wyświetli się LPG i CNG , wybierasz klikając lpg ,jeżeli masz jakieś mapy już w kompie , wybierasz plik do którego chcesz zapisać , jeżeli nie masz wypełnisz pola które pokazałeś , możesz wpisać co chcesz, ale lepiej wpisać przynajmniej marke i model auta,następnie dajesz ''zapisz ''i gotowe . pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> rzeczywiście nie dało się ustawić żądanej temperatury, w momencie gdy dałem Save coś pisknęło,

> wyskoczył error, potem znikł i program się zawiesił;

> po ponownym wejściu temperaturę przełączania pokazuje "starą"

To masz problem... Uzywalem p&d 3.0. Nie mialem problemu z wgraniem konfiguracji, tylko po jej ponownym odczycie temperatura mniejsza od 35 ustawiana byla na 35 wlasnie. Inne parametry jak i wyzsza temperatura zapisywały sie poprawnie.

O ile pamietam, to kabel usb emuluje port RS. Możesz spróbować przestawic predkość transmisji (ew. parametry).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.