Skocz do zawartości

Plytki na scianie


Bolo_3M

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Nowy rok i mam problem po 12 latach plytki w kuchni strzelily i co teraz z tym zrobic? Kleic jeszcze raz a moze zedrzec sciane u polozyc cos nowego tylko co bo ma byc szybko i tanio :)attachicon.gif20170108_133641.jpg

na pewno coś sobie wybierzesz :ok:;] - http://allegro.pl/plytki-plastikowe-okladzina-scienna-tapeta-kafelki-i6670837152.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nowy rok i mam problem po 12 latach plytki w kuchni strzelily i co teraz z tym zrobic? Kleic jeszcze raz a moze zedrzec sciane u polozyc cos nowego tylko co bo ma byc szybko i tanio :)attachicon.gif20170108_133641.jpg

Popukaj w pozostałe płytki. Jeśli są głuche to raczej do zerwania i położyć nowe.

Jeśli się trzymają i masz takie same 2szt. na wklejenie to przyłóż na sucho i zobacz czy za mocno nie odstają. Jeśli nie to przyklej na jakiś klej chemiczny. Jeśli odstają to skuć stary klej, zagruntować i wkleić na klej do glazury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nowy rok i mam problem po 12 latach plytki w kuchni strzelily i co teraz z tym zrobic?

Tam jest tak skąpo trzymającego kleju, czy źle widze?

Co robić; szybko i tanio to naprawić.

Jak masz czas i kasę to odbijać resztę.

Ale bałagan będzie nieunikniony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.