Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Bolo_3M

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. Dokladnie manetka do wymiany lub naprawy.
  2. Strasznie malo ci pali no chyab ze tylko na trasie jezdzisz Bo moj tyle niechce pokazac za chiny ludowe zawsze co mu wychodiz to ponad 6 :(
  3. Bolo_3M odpowiedział Bolo_3M na temat - Centomania
    pisz do Górnego napewno napisze
  4. Bolo_3M odpowiedział Bolo_3M na temat - Centomania
    Takie fotki dzisiaj dostalem od GSG
  5. Bolo_3M odpowiedział Bolo_3M na temat - Centomania
    A co nie wolno bedzie nizej szerzej sztywniej i wiecej mocy
  6. Siemka Znany jest wam ten jegomosc ?? http://gorny-sport.pl/viewpage.php?page_id=10 Chce u niego zamowic rozporke do auta
  7. i ile to wytrzyma ??? http://www.kreatormocy.pl/wp-content/uploads/2015/07/audi_s6_c7_40tfsi_420ps_aut_usa_wykres.jpg
  8. Pali to od 5.5 do 7.5 srednia z tego dystansu to 6.5. Przy wyprzedzaniu faktycznie nie ma problemu bo auto lekie jest a ma 200 Nm wiec daje rade.
  9. Ja ma dopiero 2 lata wiec nic nie powiem (: Przebieg 25 tys wiec co tu moze sie dziac:) jak brac to od razu z gwarancja na 5 latek i juz.
  10. Rozumiem ze jaja sobie robicie :)
  11. Bolo_3M odpowiedział Bolo_3M na temat - Motokącik
    > dużo więcej: > przeróbki To akurat widzialem gorzej z P13W
  12. Bolo_3M odpowiedział Bolo_3M na temat - Motokącik
    > Popatrz sobie: > cokoły żarówek > kołnierze czyli wtyczka tak sama reszta mnie nie interesuje bo bedzie odpowiednie gniazdo a co do p13W da sie dokupic wtyczne sama ??
  13. Bolo_3M dodał temat w Motokącik
    Czy zarokwe H8 podlacze pod zlacze od zarowki H11 ?? I gdzie dostane zlacze do zarowki P13W ???
  14. > na forum subaru ktoś je montował, ceny podawał z okolic 400. Ponoć zadowolony. tylko ze znalesc w tej cenie
  15. > możesz poszukać dwu funkcyjnych: do jazdy dziennej i przeciwmgielne w jednym szkle np takie: > o takie sprawdzone ??

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.