-
Ducato II 2.8 idtd problem z ciśnieniem oleju
Mam problem z ciśnieniem oleju. Otóż przez kilka tysięcy kilometrów potrafi być ok, żeby w końcu zaczęła się palić, gasnąć znowu palić kontrolka ciśnienia oleju. Niezależnie od obrotów, potrafi palić się i przy wysokich i niskich obrotach silnika. Pierwsze co zostało zrobione to pomiar ciśnienia oleju, który jest w normie. Padło na wymianę czujnika ciśnienia oleju. Sytuacja się powtórzyła po paru tysiącach kilometrów... Wymienione zostało chyba z 5 czujników i problem wraca. Więc zaczynam zakładać, że coś jednak z silnikiem jest nie tak. Choć mechanik twierdzi, że jakość części w obecnych czasach jest niska i mogło się zdarzyć, że 5 czujników było wadliwych. Jakieś pomysły? Co jeszcze można sprawdzić?
-
Focus mk2 szarpanie/dławienie silnika
Fachowcy stwierdzili, że katalizator jest ok.
-
Pęknięcie bloki silnika
Zgadza się lub badania rentgenowskie.
-
Pęknięcie bloki silnika
Oczywiście, że wymieniłem auto. Pytanie zadałem, bo kolega z poza AK prosił.
-
Pęknięcie bloki silnika
A czy podanie jaki to silnik wnosi coś do odpowiedzi na pytanie jak sprawdzić, czy jest pęknięcie?
-
Pęknięcie bloki silnika
Znasz warsztat, który to wykonuje?
-
Pęknięcie bloki silnika
Jak wykryć pęknięcie tulei cylindra jeśli nie jest widoczne gołym okiem. Jakie są metody?
-
Pożółkłe lampy przednie
A może być klar w sprayu?
-
Pożółkłe lampy przednie
Podeślij proszę link do zestawu, który użyłeś
-
Pożółkłe lampy przednie
A jak z zabezpieczeniem, żeby nie zżółkły ponownie?
-
Pożółkłe lampy przednie
Jak i czym w warunkach domowych zregenerować przednie lampy, które pożółkły?
-
Insignia - zakup
Nie 133 kkm. Potwierdzony dokumentami z niemieckich przeglądów.
-
Insignia - zakup
To już nie mój problem. Auto ojca. Jak znam jego podejście, to sprawdzi jak kontrolka ciśnienia zacznie mrugać...
-
Insignia - zakup
Kupiony Ford Focus MK2 1.8 125 KM😎
-
Insignia - zakup
Ta 1.6 przejechała z gazem 100kkm
badyl1982
użytkownik
-
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta