Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

badyl1982

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. Mam problem z ciśnieniem oleju. Otóż przez kilka tysięcy kilometrów potrafi być ok, żeby w końcu zaczęła się palić, gasnąć znowu palić kontrolka ciśnienia oleju. Niezależnie od obrotów, potrafi palić się i przy wysokich i niskich obrotach silnika. Pierwsze co zostało zrobione to pomiar ciśnienia oleju, który jest w normie. Padło na wymianę czujnika ciśnienia oleju. Sytuacja się powtórzyła po paru tysiącach kilometrów... Wymienione zostało chyba z 5 czujników i problem wraca. Więc zaczynam zakładać, że coś jednak z silnikiem jest nie tak. Choć mechanik twierdzi, że jakość części w obecnych czasach jest niska i mogło się zdarzyć, że 5 czujników było wadliwych. Jakieś pomysły? Co jeszcze można sprawdzić?
  2. Fachowcy stwierdzili, że katalizator jest ok.
  3. Zgadza się lub badania rentgenowskie.
  4. Oczywiście, że wymieniłem auto. Pytanie zadałem, bo kolega z poza AK prosił.
  5. A czy podanie jaki to silnik wnosi coś do odpowiedzi na pytanie jak sprawdzić, czy jest pęknięcie?
  6. Znasz warsztat, który to wykonuje?
  7. Jak wykryć pęknięcie tulei cylindra jeśli nie jest widoczne gołym okiem. Jakie są metody?
  8. A może być klar w sprayu?
  9. Podeślij proszę link do zestawu, który użyłeś
  10. A jak z zabezpieczeniem, żeby nie zżółkły ponownie?
  11. Jak i czym w warunkach domowych zregenerować przednie lampy, które pożółkły?
  12. badyl1982 odpowiedział badyl1982 na temat - Motokącik
    Nie 133 kkm. Potwierdzony dokumentami z niemieckich przeglądów.
  13. badyl1982 odpowiedział badyl1982 na temat - Motokącik
    To już nie mój problem. Auto ojca. Jak znam jego podejście, to sprawdzi jak kontrolka ciśnienia zacznie mrugać...
  14. badyl1982 odpowiedział badyl1982 na temat - Motokącik
    Kupiony Ford Focus MK2 1.8 125 KM😎
  15. badyl1982 odpowiedział badyl1982 na temat - Motokącik
    Ta 1.6 przejechała z gazem 100kkm

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.