Skocz do zawartości

Kolejna fajna kia :) ?


Marcin79

Rekomendowane odpowiedzi

18 godzin temu, Ryb napisał:

 

Zauważam tylko że użytkownicy AK są zawsze pierwsi spod świateł, niezależnie od tego ile mocy mają pod maską.

:ok:

ja jestem pierwszy na swiatlach jedynie gdy jade komarkiem:) w innych przypadkach jestem ktorys. Zupelnie nie zalezy mi na tym czy bede 1- czy 3 minuty wczesniej w domu. Staram sie nie szkodzic nikomu bez powodu, nie jestem zawalidroga chociaz ktos uzna w miescie 50-60kmh za kapelusza. Mi po prostu szkoda kasy na mandaty i nie zbieram punktow:)

Pomijam stluczki ktore nierzadko wyjmuja z komfortu logistycznego 2 tygodnie, nie liczac godzin w dniu zdarzenia na papierkologie, bo sie komus wydawalo ze zaoszczedzi czas.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, fanlan napisał:

cisnela zapewne pod 5prm:) czego na codzien nie robi ale miala na mnie fkurf i zanim ja doszedlem byla 1500m od domu, ja musialem wyjechac z posesji, wykrecic i takie tam wiec nie taki mul, jak trzeba to ogier sie budzi ze 105 km:)

Fakt ja na codzien  poruszam sie poprawnie bo szarpanie mnie juz drazni i prowadzi donikad najczesciej

 

Powinna być zadowoloma, że długo ci zajmuje zanim dochodzisz 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, atlantic napisał:

Raczej obstawiam ze się chłop przestraszył starej trumny na kołach jeszcze go tam może olejem podtruwales to trzymał zdrowy dystans na wypadek jakbyś korbę wystrzelił albo koło by ci odpadło🙈 

 

Panie, on  nic sie nie bał. Siedzial na poczatku na zderzaku, bo myslal ze co takiego starego trupa nie wyprzedzi? ;] A potem zwyczajnie cienias wymiekl bo powyzej 120 mu juz tchu zabraklo, .... znaczy mocy.

 

19 godzin temu, atlantic napisał:

Jakbyś się przejechał pasatem tsi to nigdy by ci do głowy nie przyszło ze mógłbyś go porobić ledwo zipiąca Honda😅

 

 Ona nie mysli ledwo zipac. Ma 270 tys najezdzone i tak radosnie krzyczy jak zamykam 7 tys obrotow ze heja.

 

PS. BYlem wieziony TSI passatem, co prawda starszym ale 1,8 160 koni ....... jak i turbodieslami ponad 200 koni w automacie ze stajni BMW. Zaden szal .... wole honde. jakos przyjemniej ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎2019‎-‎05‎-‎31 o 21:14, Ryb napisał:

 

Wiem. Szkoda. Mi by taka pasowała. Albo Subaru Ascent, albo VW Atlas itp. Wszystkie fajne auta z odpowiednią ilością miejsca w środku są oferowane nie w tej części świata co trzeba.

😟

Znowu szukasz nowego z salonu. Ostatnio widzialem takiego. Bylby lepszy niz outlander ;] Wiekszy, pakowniejszy, diesel, 4x4, nie SUV.

autobaza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.