-
Maxus T60 Max - czyli pickup z Chin
Jakby to byla prawda to do teraz by sie jeszcze palil !
-
Dylemat ciężki mam
Zrobiles kortke tekstu w ai przed wklejeniem na forum ?
-
Była sobie sarna...
Zwykly Bombiarz z Ciebie ;)
-
Powrót do przyszłości
Dlatego dzisiaj do urzedu jake na ebike w trybie turbo !
-
Powrót do przyszłości
Lament upadaǰacego kraju . Ev to przyszlość.
-
Dylemat ciężki mam
Pug ma ostre ksztalty one sie tak nie starzeja . Zreszta i tak wszysykie auta wyladuja na zlomie ale u Ciebie w garazu ;)
-
Dylemat ciężki mam
Pug fajnieszy ... przynajmniej dla mnie . Z drugiej strony popatrz ile tego we Francji jezdzi i jakoś dają rade .
-
Niemcy za darmo samochody rozdają
Kiedys trabanty rozdawali .
-
Wybijcie mi z głowy ten samochód
Wymieniam, naprawiam . Np słupki A . Podsufitka . Odnawiam elementy ... powoli do przodu .
-
Wybijcie mi z głowy ten samochód
Tak srednio z 500-1000 pln miesiecznie .
-
Wybijcie mi z głowy ten samochód
-
Była sobie sarna...
Zgłoś to zobaczymy.
-
Była sobie sarna...
Ameryka Panie . Szkoda całkowita. Ile to auto jest warte ?
-
Wybijcie mi z głowy ten samochód
-
Wybijcie mi z głowy ten samochód
Jako hobbysta e34 i e46 mowie Ci daj sobie spokoj. Jak nie masz gdzie trzego trzymac i worka monet na utrzymanie. Kupis , pojezdzisz troche , wydasz kupe kasy i zaczniesz zalowac. Nikt Ci nie oddaj nawet kawalka wkladu finasowego wlozonego w to auto . Przeznacz , kase ... na jakies inne swoje hobby albo do skarobki . Uwierz znam to z praktyki .