Zawartość dodana przez ktosiek
-
Dylemat z autem dla żony
Witam Mam niemały dylemat z wyborem auta dla żony, wybór między Honda Accord VIII lub kia sportage, budżet 50K benzyna w gazie . Wiem że rozstzał klasowy tych samochodów jest spory, ale bardziej chodiz mi o to które będzie przyjemniejsze w użytkowaniu
-
Kia Sportage lub podobne
edytowałem go
-
Kia Sportage lub podobne
Witam Interesuje mnie zakup takiego auta czy warto czy lepiej poszukać auta innej marki w tej klasie (w gre wchodzi tylko silnik benzynowy), używane, budżet powiedzmy 60k
-
podnośnik żaba
Witam Czy taki podnośnik żaba wystarczy do sezonowej wymiany kół w dwóch autach i np jakiegoś sporadycznego podnoszenia w celach wymiany klocków ? http://allegro.pl/zaba-podnosnik-lewarek-2t-podpory-kobylki-2t-gw-i6136246571.html
-
pisak na alufeldze
Witam zakupiłem alufelgi których dane są napisane flamastrem na ramieniu, czym to usunąć aby nie uszkodzić felgi, nie wiem jaki to pisak
-
Sklep z felgami alu
Witam Czy ktoś zna sklep http://alucenter.eu/kupował u nich? czy te felgi to jakieś tanie chińczyki ?
-
Odłączenie przycisku przełączania gazu
Witam Potrzebuję zdemontować owy przycisk w kabinie, ale jest on zamontowany tak że nie jestem w stanie wyjąc go przez plastik, pozostaje mi ciąć kable albo jest on jakoś rozbierany. I tu pytanie czy jak przetne kable i połącze je pózniej na kostce to nic sie nie stanie, lub czy jest on jakoś rozbierny możę ktoś wie ?
-
Citigo Lpg
> Z tego co kojarzę Citigo nie ma tego problemu, ale jeśli się coś zmieniło i wprowadzi9li dotrysk > PB, to śmiało mozna to wyłączyć i się nie przejmowac. Ma ja mam z 2012 grudzień i dotryskuje
-
Citigo Lpg
> Nie napisałeś jaki tam jest silnik i jakie komponenty instalacji. > Jeśli masz silnik z pośrednim wtryskiem paliwa, wystarczająco mocny reduktor i wtryskiwacze to > spokojnie można wyłączyć. > Jeśli jest silnik z bezpośrednim wtryskiem paliwa to nie można tego wyłączyć. > Jeśli reduktor/wtryskiwacze są za słabe do tego silnik to też lepiej tego nie robić bo braknie Ci > mocy przy wyprzedzaniu. > Pozdrawiam BAS Instalacja fabryczna landirenzo Reduktor IG1 Elektrowtryskiwacze RGI Elektroniczna jednostka sterująca Omegas Silnik trzycylindrowe 1,0 60 koni
-
Citigo Lpg
> z tego co pamietam powyżej 3.5 tys obrotów było ustawione w rapidzie, prawdopodobnie w citigo > będzie ta sama instalacja no tak ale czy można to wyłączyć i nie zaszkodzić silnikowi ?
-
Citigo Lpg
Witam Posiadam Citigo z fabrycznym LPG. Instalacja pobiera również benzynę w jakimś zakresie obrotów czy da się to wyłączyć czy lepiej tak zostawić ? auto już po gwarancji a dolewanie częste benzyny jest denerwujące
-
Oświetlnie LED w aucie
Witam Czy warto zmieniac czy bedzie mocniej swiecic i jak trwałość mam takie żarówki w renault espace http://www.motointegrator.pl/produkty/458611-zarowki-w5w-osram-10-sztuk i pare c5w oraz c7w czy warto zmieniac bedzie zwiekszona ilosc swiatla czy jedynie spadek poboru pradu ?
-
Wymiana oleju
> Kup jakikolwiek z taką "legalizacją" ale chodzi o to zeby mial interwal czasowy podany 24 miesiace a nie 12
-
Wymiana oleju
Witam W skodzie Citigo mojej żony spowodu przedziału czasowego przyszedł czas na wymiane oleju, kilometrów zrobiła 8 tysiecy od tego czasu. DO tej pory był lany Castrol Magnatec Proffesional 5w-40 w ASO ale jest ciezko dostepny. Jaki zamiennik polecacie zeby był na dwa lata bo moja zona nie robi tylu kilometrow i nie miesci sie w przedziale kilometrowym tylko czasowym, w instrukcji napisane ze musi miec legalizace WV502.00
-
C4 grand picasso
Witam C4 grand picasso z gazem 2,0 lub 1,8 to dobre rozwiazanie czy raczej slabo wspolpracuja, a jak wogole z trwaloscia takich c4
- Van
-
peugeot 807
Witam CO sadzicie o tych autach, czy warto kupować 2,2 w gazie, może jakieś uwagi do tego auta oprócz "standardowego" przebiegu ? http://otomoto.pl/peugeot-807-super-stan-super-cena-zobacz-full-opcja-C34033748.html
- Van
- Van
-
piła stołowa
> Oczywiście. Tak właśnie używam kupionej kiedyś w markecie budowlanym. to sie jakos specjlanie nazywa czy kazda moze do tego sluzyc
-
piła stołowa
Czy istnieje taka w ktora bedzie służyla zarowno do drewna jak i do np. plytek po wymianie tarczy ?
-
zakup skutera
> Nie, to są te same sprawdzone i niezwykle żywotne silniki. Słyszałem w serwisie, że przebiegi rzędu > 30 000 - 40 000 nie są niczym niezwykłym dla tych silników ale to 45 km/h tylko daje rade ?
-
zakup skutera
> ja polecam kymco agility 50 4t. za 3500zł kupisz juz nowy. > marka dobra i znana, nie jest to chinczyk , który rozleci sie po kilkuset km. > moim zdaniem warto dołozyc te 500zł i miec porzadnej jakosci skuter, nie moge znalezc taniej niz 4 k :>
-
zakup skutera
Witam CHciałbym zakupić skuter przedział cenowy 2000-3000, myślałem nad leciwym simsonem, ale może są też jakieś inne skutery warte uwagi, od czasu do czasu robiłbym trase 35 km do pracy, co polecacie szukać simsona czy jakiegoś innego co polecicie?