Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

leszcz

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. W Warszawie ładowałem się o 1:34 [emoji4] ale dzięki, będę miał na uwadze w przyszłości [emoji106][emoji16] pozdr. Wysłane z mojego RMX2170 przy użyciu Tapatalka
  2. Musiałem, miałem adnotacje i na fakturze i w dowodzie rejestracyjnym. pozdr. Wysłane z mojego RMX2170 przy użyciu Tapatalka
  3. Dojechał, ale to była akcja [emoji16] W niedzielę natrafiłem w google na tablice tranzytowe, wtedy jeszcze nie wiedziałem co to jest. W poniedziałek o 15 dostałem info że papiery do auta dotarły, w godzinę ogarnąłem wypożyczenie tablic. O 18 siedziałem już w pociągu do Wrocławia, o 5 rano siedziałem już w taksówce i jechałem odebrać tablice zostawione w skrzynce odbiorczej. O 6 autokar do Berlina - dojechałem po 12, z tamtąd zabrał mnie znajomy i zawiózł do komisu. O 15 wyjechałem nowym autem z naładowaną na 99% baterią do domu. Po 6 ładowaniach, 850km i 9 godzinach samej jazdy, o 5 nad ranem dotarłem do domu [emoji43]‍[emoji94] Przespałem się dwie godziny i pojechałem na 8 do roboty [emoji38] Po pracy zrobiłem badania techniczne i zawiozłem papiery do tłumacza. Wczoraj odebrałem tłumaczenia i umówiłem się do US. Dzisiaj załatwiłem zaświadczenie o zwolnieniu z akcyzy i z kompletem dokumentów do WK. Mam już tablice, zaraz puszczam przelew za ubezpieczenie [emoji41][emoji41][emoji41] Chyba poszło w miarę sprawnie [emoji4] pozdr. Wysłane z mojego RMX2170 przy użyciu Tapatalka
  4. Do takich podróży mam S-Maxa [emoji106] pozdr. Wysłane z mojego RMX2170 przy użyciu Tapatalka
  5. Warszawa, trochę pocisnąłem od ostatniego ładowania (max 177 licznikowe idzie) i dojechałem do ładowarki na 7% [emoji44][emoji38] Max ładowanie jakie zauważyłem to 45kw, przedlift podobno dobijał do 70. pozdr. Wysłane z mojego RMX2170 przy użyciu Tapatalka
  6. 530km za mną, jestem na 4 ładowarce, na Shellu - Ionity, ładuje mnie tylko 31kw, pytam gościa jak mocne są te ładowarki bo coś słabo idzie [emoji848] - u niego 183kw [emoji15] Na poprzednich dochodziło do 40 kilku kw, ale spadła temperatura i chyba bateria zimna, da się ją jakoś przygotować do ładowania, tryb Sport czy coś? No na trasy powyżej jednego/dwóch ładowań słabo się nadaje, ale nie do takich zastosowań go kupiłem. Dobra, spróbuję się zdrzemnąć 🥱 pozdr. Wysłane z mojego RMX2170 przy użyciu Tapatalka
  7. Jadę po auto, będę wracał na kołach, trzymajcie kciuki [emoji16] pozdr. Wysłane z mojego RMX2170 przy użyciu Tapatalka
  8. leszcz odpowiedział leszcz na temat - Motokącik
    To są węgierskie tablice tranzytowe pozdr. Wysłane z mojego RMX2170 przy użyciu Tapatalka
  9. leszcz odpowiedział leszcz na temat - Motokącik
    '[emoji117] Kiedy zdecydujesz się na wynajęcie naszych tablic tranzytowych, dostaniesz od nas[emoji136] [emoji617]Komplet tablic tranzytowych; [emoji426]zieloną kartę z OC; [emoji416]dowód rejestracyjny do uzupełnienia wraz z książką serwisową; 🪪upoważnienia kierowcy/ów; [emoji404]tłumaczenie dokumentów oraz przepisów Unii Europejskiej." "Wynajmując tablice tranzytowe PAMIĘTAJ, że: [emoji3544] komplet tablic tranzytowych służy tylko i wyłącznie do poruszania się z punktu A do B, według wpisu umieszczonego w zielonej książce [emoji426] [emoji3544]Zabrania się poruszania na komplecie tablic tranzytowych w ramach codziennego życia prywatnego, zawodowegoz niezwiązanego z przetransportowaniem pojazdu z punktu A do punktu B [emoji779]" I gdzieś jeszcze widziałem zapis że w dokumentach jest wpisany kierowca który może się na tych tablicach poruszać, a przy droższej opcji kierowców może być 1-3 lub przy najdroższym rozwiązaniu - bez limitu pozdr. Wysłane z mojego RMX2170 przy użyciu Tapatalka
  10. leszcz odpowiedział leszcz na temat - Motokącik
    Do polskich tymczasowych trzeba złożyć umowę/fakturę, 2 "dowody rejestracyjne", opłaconą akcyzę lub zaświadczenie o zwolnieniu (elektryk), ubezpieczenie i wydaje je urząd komunikacji właściwy dla miejsca zamieszkania właściciela pojazdu. Więc to na pewno nie polskie tymczasowe. pozdr. Wysłane z mojego RMX2170 przy użyciu Tapatalka
  11. leszcz odpowiedział leszcz na temat - Motokącik
    Widziałem tą pierwszą ofertę z allegro i interesują mnie tylko legalne rozwiązania [emoji106] Natomiast z informacji zawartych na tych stronach tranzytowe - bez nr. Vin, bez ważnego przeglądu, tablice trzeba zwrócić (kaucja), od 1 do 14 dni żółte - skan dowodu rejestracyjnego, badanie techniczne, tablice bezzwrotne, na 5 dni pozdr. Wysłane z mojego RMX2170 przy użyciu Tapatalka
  12. Nóż kuźwa, każdy co innego mówi [emoji849] ja do Berlina mam prawie 800km i robię to pierwszy raz. Właśnie trafiłem na wynajem tablic tranzytowych, ale nigdy wcześniej się z nimi nie spotkałem... https://r.tapatalk.com/shareLink/topic?url=/topic/525278-tablice-tranzytowe/&share_tid=525278&share_fid=1000340&share_type=t&link_source=app Tablice tranzytowe pozdr. Wysłane z mojego RMX2170 przy użyciu Tapatalka
  13. leszcz obserwuje zawartość Tablice tranzytowe
  14. Spotkał się ktoś z takimi? Znalazłem kilka firm oferujących wynajem takich tablic, jednak informacje na ich stronach są dosyć pobieżne [emoji53] https://www.akcyzawarszawa.pl/tablice-tranzytowe https://tablicetranzytowe.com/tablice-tranzytowe-praktyczne-rozwiazanie-podczas-sprowadzania-pojazdu-z-zagranicy/ To są tablice polskie czy niemieckie? Czy to na pewno legalne? Jakieś minusy takiego rozwiązania? Mógłbym sam się dowiedzieć kontaktując się z tymi firmami, ale dzisiaj niedziela. Dodatkowo zakładam że usłyszę od nich same zalety, a chciałbym się dowiedzieć o ew. problemach. Potrzebne są mi do transportu auta na kołach z Niemiec. pozdr. Wysłane z mojego RMX2170 przy użyciu Tapatalka
  15. Te czasy już się skończyły niestety, w Berlinie i okolicach, od czasu covidu, umawiasz się przez internet na wizytę, składasz papiery i odbierasz tablice po 2-3 dniach. Mam tam znajomego który mi pomaga i mówi że nie da się tego przeskoczyć. Inny znajomy, który ściąga auta z DE i pomaga mi tu na miejscu mówi to samo, może w niektórych landach jeszcze jest po staremu, ale podobno w większości tak to wygląda [emoji52] pozdr Wysłane z mojego RMX2170 przy użyciu Tapatalka
  16. Z jednej strony chciałbym wracać na kołach - przygoda! [emoji16] Ale nie dam rady zrobić tego logistyczne w jeden dzień. Albo jadę do Niemiec, płacę, odbieram papiery, wracam do domu aby wyrobić tablice próbne i spowrotem do Berlina po auto i wracam na kołach Albo jadę do Niemiec, płacę, odbieram papiery, czekam 2-3 dni na tablice wywozowe i wracam na kołach. Pierwsza opcja zupełnie bez sensu, druga mogłaby być ok, gdybyśmy zostawili dzieciaki z dziadkami i pojechali razem z żoną przy okazji pozwiedzać... pozdr. Wysłane z mojego RMX2170 przy użyciu Tapatalka

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.