Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Kolber

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. Mój teść, 2 lata temu też rozważał zamianę I20 z 2008 na nowe, ale po porównaniu z Rio kupił Kia. Dał wtedy 67 kzł za full wersję 1.0 T-GDI z miękką hybrydą... fajnie ceny poszły do góry
  2. Kolber zmienił swoje zdjęcie profilowe
  3. Mam Keyless w jednym samochodzie, w pozostałych dwóch brak. Dla mnie bez większego znaczenia bo jestem przyzwyczajony, ale Żona, która jeździ tylko autem z tym systemem już nie chce niczego innego
  4. Ostatnio sporo jeździłem nowym RIO 1.0 T-GDI 120KM + miękka hybryda. W rio sprawdza się bardzo dobrze - osiągi prawie na poziomie 1.4 T-GDI, które mam w Ceed - należy pamiętać, że to sporo mniejsze auto niż mój SW Dżwięk silnika na początku jest nieprzyjemny, później się przyzwyczajasz
  5. Z drewna będzie na pewno prościej zrobić, ale na pewno bardziej pracochłonnie Ja rok temu postawiłem taką wiatę, roboty było sporo ale efekt jest taki jak chciałem Wymiar 5x8m Na samochody jest przeznaczone 6 m szerokości, 2 m to dodatkowe pomieszczenie 🙂🙂
  6. Dzień dobry. Mała aktualizacja
  7. a gdzie masz polerowany beton ? Generalnie ładnie to wygląda Ale dalej uważam, że okna się zlewają za bardzo z deską
  8. Co kto lubi Mnie się spodobała taka kolorystyka - dach, okna i obróbki w antracycie, podbitka + deski na elewacji w tym samym kolorze
  9. Proszę jakie postępy .... Poszalałeś z tymi deskami Ja też się w końcu chyba na identyczne zdecyduje, na żywo wyglądają praktycznie jak prawdziwe drewno i są bardziej odporne na warunki atmosferyczne Tak czepiając się na koniec, myślę, że okna antracyt lepiej by pasowały do całości Teraz się to za bardzo zlewa
  10. Widzę, że szybciutko ocieplili Fajny etap, może za miesiąc będę na podobnym
  11. Nieźle Podbitkę robisz drewnianą czy PCV ? Wykańczasz zimą ?
  12. Ja to myślałem, że Ty już parapetówę będziesz robić, a tu dopiero dach Jaką dachówkę dajesz? Widzę tylko, że Braas
  13. Pięknie U Ciebie skończyli, więc u mnie szybciej zaczną
  14. Zależy jak to rozumieć, ale z tego co mi mówił mój architekt bez zgłoszenia nie da rady
  15. do 35m2 możesz postawić taką wiatę na zgłoszenie http://mib.gov.pl/2-514324a4ec938-1797510-p_1.htm
  16. Widzę, że jednak stawiasz ten malutki domek, bez możliwości adaptacji poddasza Generalnie ja bym jednak na Twoim miejscu zrobił tak, żeby w razie czego w przyszłość szło na poddaszu zrobić jakieś pokoje ... nigdy nie wiesz czy Ci się np drugi potomek nie urodzi Co do samych materiałów to jest ok, nawet rekuperację masz tej samej firmy co ja będę mieć Co do walki z urzędami, ja dalej dzielę działkę, w tym tygodniu dowiedziałem się, że będę czekać kolejne 5 tygodni na podpis akceptujący właściwy podział (czekam już 2,5 tygodnia). Dzięki temu wizja ukończenia budowy w tym roku odchodzi coraz bardziej w zapomnienie... no ale cóż takie realia papierologii.... Tak czy siak architekta masz kiepskiego, skoro tego nie przewidział, albo po prostu jakimś cudem przeoczył Trza było dać znać bym Ci polecił mojego :D Tak w ogóle jakbyś się nudził to mam fajny programik do wizualizacji pomieszczeń czy też przestrzeni wokół domu Idzie w nim zrobić cuda (żeby nie było nawiązując do AK - idzie wkleić prawie każde auto na działkę )

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.