-
Hyundai i20, czyli co jak nie Dacia
Mój teść, 2 lata temu też rozważał zamianę I20 z 2008 na nowe, ale po porównaniu z Rio kupił Kia. Dał wtedy 67 kzł za full wersję 1.0 T-GDI z miękką hybrydą... fajnie ceny poszły do góry
-
Kolber zmienił swoje zdjęcie profilowe
-
Bezkluczykowy dostęp - czy jesteście zadowoleni i czy drugi raz byście wybrali tę opcję - raport ADAC
Mam Keyless w jednym samochodzie, w pozostałych dwóch brak. Dla mnie bez większego znaczenia bo jestem przyzwyczajony, ale Żona, która jeździ tylko autem z tym systemem już nie chce niczego innego
-
1.0 t-gdi opinie
Ostatnio sporo jeździłem nowym RIO 1.0 T-GDI 120KM + miękka hybryda. W rio sprawdza się bardzo dobrze - osiągi prawie na poziomie 1.4 T-GDI, które mam w Ceed - należy pamiętać, że to sporo mniejsze auto niż mój SW Dżwięk silnika na początku jest nieprzyjemny, później się przyzwyczajasz
-
wiata na 2 auta konstrukcja stalowa 6x6m - przekroje profili?
Z drewna będzie na pewno prościej zrobić, ale na pewno bardziej pracochłonnie Ja rok temu postawiłem taką wiatę, roboty było sporo ale efekt jest taki jak chciałem Wymiar 5x8m Na samochody jest przeznaczone 6 m szerokości, 2 m to dodatkowe pomieszczenie 🙂🙂
-
Lista obecności H/K, czyli kolejno odlicz ;)
-
Budujemy nowy dom - wątek zbiorczy
a gdzie masz polerowany beton ? Generalnie ładnie to wygląda Ale dalej uważam, że okna się zlewają za bardzo z deską
-
Budujemy nowy dom - wątek zbiorczy
Co kto lubi Mnie się spodobała taka kolorystyka - dach, okna i obróbki w antracycie, podbitka + deski na elewacji w tym samym kolorze
-
Budujemy nowy dom - wątek zbiorczy
Proszę jakie postępy .... Poszalałeś z tymi deskami Ja też się w końcu chyba na identyczne zdecyduje, na żywo wyglądają praktycznie jak prawdziwe drewno i są bardziej odporne na warunki atmosferyczne Tak czepiając się na koniec, myślę, że okna antracyt lepiej by pasowały do całości Teraz się to za bardzo zlewa
-
Budujemy nowy dom - wątek zbiorczy
Widzę, że szybciutko ocieplili Fajny etap, może za miesiąc będę na podobnym
-
Budujemy nowy dom - wątek zbiorczy
Nieźle Podbitkę robisz drewnianą czy PCV ? Wykańczasz zimą ?
-
Budujemy nowy dom - wątek zbiorczy
Ja to myślałem, że Ty już parapetówę będziesz robić, a tu dopiero dach Jaką dachówkę dajesz? Widzę tylko, że Braas
-
Budujemy nowy dom - wątek zbiorczy
Pięknie U Ciebie skończyli, więc u mnie szybciej zaczną
-
Budujemy nowy dom - wątek zbiorczy
Zależy jak to rozumieć, ale z tego co mi mówił mój architekt bez zgłoszenia nie da rady
-
Budujemy nowy dom - wątek zbiorczy
do 35m2 możesz postawić taką wiatę na zgłoszenie http://mib.gov.pl/2-514324a4ec938-1797510-p_1.htm
-
Budujemy nowy dom - wątek zbiorczy
Widzę, że jednak stawiasz ten malutki domek, bez możliwości adaptacji poddasza Generalnie ja bym jednak na Twoim miejscu zrobił tak, żeby w razie czego w przyszłość szło na poddaszu zrobić jakieś pokoje ... nigdy nie wiesz czy Ci się np drugi potomek nie urodzi Co do samych materiałów to jest ok, nawet rekuperację masz tej samej firmy co ja będę mieć Co do walki z urzędami, ja dalej dzielę działkę, w tym tygodniu dowiedziałem się, że będę czekać kolejne 5 tygodni na podpis akceptujący właściwy podział (czekam już 2,5 tygodnia). Dzięki temu wizja ukończenia budowy w tym roku odchodzi coraz bardziej w zapomnienie... no ale cóż takie realia papierologii.... Tak czy siak architekta masz kiepskiego, skoro tego nie przewidział, albo po prostu jakimś cudem przeoczył Trza było dać znać bym Ci polecił mojego :D Tak w ogóle jakbyś się nudził to mam fajny programik do wizualizacji pomieszczeń czy też przestrzeni wokół domu Idzie w nim zrobić cuda (żeby nie było nawiązując do AK - idzie wkleić prawie każde auto na działkę )