Zawartość dodana przez melonic1242
-
Jaki korektor siły hamowania?
Potrzebuję porady dotyczącej zakupu w/w korektora, coś w dobrej propozycji jakościowo/cenowo/użytkowej. Czy lepiej kupić z pokrętłem, czy kilkustopniowy z wajchą? Auto do zabawy na kajtkach sprintach itp. Pozdrawiam
-
Rozruch do 16v
> hitachi 1kw Mnie koleżka z serii 0.8 kw zrobił 1 kw Jak by ktoś taki chciał to mogę załatwić
-
CCS wersja z klimą, jak wyciągnąć alternator?
Witam. Jak wyciągnąć alternator z CCS z klimą tak, żeby się nie narobić? Awaryjna sytuacja a czasu mało
-
Rajd Polski
Czy jadąc w piątek popołudniu lub sobotę rano mam jeszcze szanse znaleźć nocleg dla mojej rodzinki? Jak to jest w praktyce? Nigdy nie miałem okazji jechać na Rajd Polski a mam możliwość i chęci Może ktoś z was ma namiary na jakąś kwaterę dla małżeństwa z rocznym dzieciaczkiem?
-
Reflektory przednie CCS - zamienniki.
No i jest problem, bo wszędzie mają carello w szarej obudowie Szary reflektor w czarnym CCS będzie wyglądał jak g.... w lesie a w malowanie nówek nie chce mi się bawić
-
Reflektory przednie CCS - zamienniki.
> a to czytales klikk Baardzo rzadko zaglądam na ten kącik Chyba nie będę rzeźbił w kale i zamówię nowe carello
-
Reflektory przednie CCS - zamienniki.
Witam. Z racji wypalonych odbłyśników i połamanych słoneczek jestem zmuszony kupić nowe reflektory do CCS. Czy możecie mi polecić dobry zamiennik albo wskazać miejsce, gdzie kupię nowe oryginalne reflektory Carello w przyzwoitej cenie? Warto się w tym przypadku bawić w zamiennik? Pozdrawiam
-
Uszczelka pod głowicę Erling. Jaki numer?
Witam. Mam zamiar założyć głowicę 1.2 8v 75km na dół 1.1 . Czy zna ktoś z Was nr katalogowy uszczelki pod głowicę firmy Elring?
-
Włacznik klimatyzacji nie działa. Gdzie szukać przyczyny?
> A za akumulatorem nie masz bezpieczników jak w sc?? Nie, ale chyba znalazłem przekaźniki i bezpieczniki obok sterownika
-
Włacznik klimatyzacji nie działa. Gdzie szukać przyczyny?
> podejrzewam ze będzie to ten SERVICE... > jeżeli nie to leć po kolei ... nie ma ich w sumie dużo i wszystkie masz w jednej skrzynce tak ze > raptem 5-10 min roboty No właśnie w skrzynce wszystkie są ok i nie wiem który to przekaźnik.
-
Włacznik klimatyzacji nie działa. Gdzie szukać przyczyny?
Witam. Czy ktoś może mi napisać gdzie szukać bezpiecznika i przekaźnika od włącznika klimatyzacji w CCS? Nie działa włącznik klimy, włącznik obiegu i podświetlenie tych włączników.
-
Porting kanałów, program, wydech itp. Potrzebna pomoc.
> Jako kompletny laik - to zajmij się idealnym spasowaniem kolektorów z głowicą i wygładzeniem > seryjnych kształtów kanałów (usunięcie niedoskonałości odlewu). Żeby zrobić więcej już trzeba > mieć troche pojęcia bo mozna latwo zepsuć. Czyli lekko, delikatnie i dokładnie, jak z kobitą > Co do strojenia to chyba najlepiej ecumaster det3 w technologi fuel implant - latwo, przyjemnie i > bez problemow.
-
Porting kanałów, program, wydech itp. Potrzebna pomoc.
Mam na stole ładną, kompletną głowicę 1,2 8v z wałkiem 866, która czeka abym ją założył na blok 1,1 Co jako kompletny laik mogę w tej głowicy poprawić, ale tak, żeby nie popsuć? Chciałbym skorygować trochę kanały dolotowe i wydechowe. O ile mogę je powiększyć pozostając przy seryjnym wałku bez zabawy w większe zawory i przepustnicę? Kto mi to wystroi? Sej ma prześmigać z tym silnikiem ten i może przyszły sezon w kajtkach i sprintach bez napinki na pudło, ale z nadzieją na dobrą zabawę. Nadwozie zostało wzmocnione klatką bezpieczeństwa i pospawane po zgrzewach. Pasowałoby dodać trochę mocy dla równowagi Kolektor wydechowy (4-2-1) pewnie będę robił sam, reszta wydechu fi 47 na dwóch przelotach. Dolot chyba Yankowy Nie chcę pakować w ten silnik nie wiadomo ile siana. Ma być tanio i dobrze i w miarę we własnym zakresie jak cały projekt
-
Pokrywa zaworów 1.1/1.2 8v takie same?
Trochę laickie pytanie mam Czy pokrywy zaworów w silnikach 1.1 i 1.2 8v są takie same?
-
jaka lambde do 1.2 ?
> jaka labda do 1.2 176A800 ?wg e-pera potrzbna jest 46417969 - czyli taka sama jak w 0.9, 1.1, 1, > 2.... > ale w necie same zamienniki - obojetne ktora kupie, czy ktores to wyjatkowy szajs? Mnie tu na kąciku oświecili, żebym nie marnował pieniędzy na uniwersalne zamienniki Za dedykowaną sondę Bosch zapłaciłem 200zł.
-
Jaki pasek alternatora? (klima)
biorąc pod uwagę ilość kasy jaką przez ostatnie cztery miesiące wtopiłem w dwa cento to cena każdej kolejnej pierdoły w niekończącym się łańcuszku eksploatacyjnym wydaje się kosmiczna
-
Jaki pasek alternatora? (klima)
> o jakich cenach mowisz, przerabialem temat i nie bylo tragedi, 80zl duza rolka 150mala, w aso > komplet ponad 400zl! kiedyś pytałem to mi krzyknęli jakieś 150 zł a że znalazło się pod ręką takie łożysko to poszło na próbę.
-
Jaki pasek alternatora? (klima)
> ten, taki sam jak w SC dziś założyłem nowy pasek i okazało się, że napinacz tego paska też mówi papa jakieś półtora roku temu reanimowałem ten napinacz wymieniając w nim łożysko i chyba czeka ta sama operacja, bo cena nowego jest kosmiczna
-
Jaki pasek alternatora? (klima)
trochę tam tego jest. według numeru z epera pokazuje mi 4pk545. mam nadzieję, że to ten
-
Jaki pasek alternatora? (klima)
Czy ktoś jest w stanie mi napisać jaki pasek napędu alternatora jest w CCS z klimą? Zawsze chodzę po pasek z wzorem, ale tym razem wzór został na trasie ekspresowej a ja miałem do wyboru wrócić po niego, albo dojechać do domu
-
Jaką sondę lambda kupić?
Witam. Dziś dowiedziałem się, że mam do wymiany sondę lambda i chciałem Was zapytać, czy jest sens wydawać pieniądze na uniwersalną, czy brać dedykowaną boscha?
-
alu 6j do kjs ?
do 175/50 6 cali. do 165/55 optymalna 5,5
-
Jakiej firmy pierścienie?
> no właśnie widzę, ahamay mówi o pierścieniach na tłoki i taka zgaduj zgadula. oj tam czepiasz się na szybko pisałem chodzi oczywiście o pierścienie tłokowe
-
Jakiej firmy pierścienie?
Panowie jakiej firmy pierścionki polecacie?
-
jaka krótka skrzynia polecana do kjs itp
> jest idealna po prostu startujesz z dwójki a nie są przypadkiem awaryjne?