Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

melonic1242

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez melonic1242

  1. Potrzebuję porady dotyczącej zakupu w/w korektora, coś w dobrej propozycji jakościowo/cenowo/użytkowej. Czy lepiej kupić z pokrętłem, czy kilkustopniowy z wajchą? Auto do zabawy na kajtkach sprintach itp. Pozdrawiam
  2. melonic1242 odpowiedział proshotter na temat - Centomania
    > hitachi 1kw Mnie koleżka z serii 0.8 kw zrobił 1 kw Jak by ktoś taki chciał to mogę załatwić
  3. Witam. Jak wyciągnąć alternator z CCS z klimą tak, żeby się nie narobić? Awaryjna sytuacja a czasu mało
  4. melonic1242 odpowiedział noras na temat - MotoSport
    Czy jadąc w piątek popołudniu lub sobotę rano mam jeszcze szanse znaleźć nocleg dla mojej rodzinki? Jak to jest w praktyce? Nigdy nie miałem okazji jechać na Rajd Polski a mam możliwość i chęci Może ktoś z was ma namiary na jakąś kwaterę dla małżeństwa z rocznym dzieciaczkiem?
  5. No i jest problem, bo wszędzie mają carello w szarej obudowie Szary reflektor w czarnym CCS będzie wyglądał jak g.... w lesie a w malowanie nówek nie chce mi się bawić
  6. > a to czytales klikk Baardzo rzadko zaglądam na ten kącik Chyba nie będę rzeźbił w kale i zamówię nowe carello
  7. Witam. Z racji wypalonych odbłyśników i połamanych słoneczek jestem zmuszony kupić nowe reflektory do CCS. Czy możecie mi polecić dobry zamiennik albo wskazać miejsce, gdzie kupię nowe oryginalne reflektory Carello w przyzwoitej cenie? Warto się w tym przypadku bawić w zamiennik? Pozdrawiam
  8. Witam. Mam zamiar założyć głowicę 1.2 8v 75km na dół 1.1 . Czy zna ktoś z Was nr katalogowy uszczelki pod głowicę firmy Elring?
  9. > A za akumulatorem nie masz bezpieczników jak w sc?? Nie, ale chyba znalazłem przekaźniki i bezpieczniki obok sterownika
  10. > podejrzewam ze będzie to ten SERVICE... > jeżeli nie to leć po kolei ... nie ma ich w sumie dużo i wszystkie masz w jednej skrzynce tak ze > raptem 5-10 min roboty No właśnie w skrzynce wszystkie są ok i nie wiem który to przekaźnik.
  11. Witam. Czy ktoś może mi napisać gdzie szukać bezpiecznika i przekaźnika od włącznika klimatyzacji w CCS? Nie działa włącznik klimy, włącznik obiegu i podświetlenie tych włączników.
  12. > Jako kompletny laik - to zajmij się idealnym spasowaniem kolektorów z głowicą i wygładzeniem > seryjnych kształtów kanałów (usunięcie niedoskonałości odlewu). Żeby zrobić więcej już trzeba > mieć troche pojęcia bo mozna latwo zepsuć. Czyli lekko, delikatnie i dokładnie, jak z kobitą > Co do strojenia to chyba najlepiej ecumaster det3 w technologi fuel implant - latwo, przyjemnie i > bez problemow.
  13. Mam na stole ładną, kompletną głowicę 1,2 8v z wałkiem 866, która czeka abym ją założył na blok 1,1 Co jako kompletny laik mogę w tej głowicy poprawić, ale tak, żeby nie popsuć? Chciałbym skorygować trochę kanały dolotowe i wydechowe. O ile mogę je powiększyć pozostając przy seryjnym wałku bez zabawy w większe zawory i przepustnicę? Kto mi to wystroi? Sej ma prześmigać z tym silnikiem ten i może przyszły sezon w kajtkach i sprintach bez napinki na pudło, ale z nadzieją na dobrą zabawę. Nadwozie zostało wzmocnione klatką bezpieczeństwa i pospawane po zgrzewach. Pasowałoby dodać trochę mocy dla równowagi Kolektor wydechowy (4-2-1) pewnie będę robił sam, reszta wydechu fi 47 na dwóch przelotach. Dolot chyba Yankowy Nie chcę pakować w ten silnik nie wiadomo ile siana. Ma być tanio i dobrze i w miarę we własnym zakresie jak cały projekt
  14. Trochę laickie pytanie mam Czy pokrywy zaworów w silnikach 1.1 i 1.2 8v są takie same?
  15. > jaka labda do 1.2 176A800 ?wg e-pera potrzbna jest 46417969 - czyli taka sama jak w 0.9, 1.1, 1, > 2.... > ale w necie same zamienniki - obojetne ktora kupie, czy ktores to wyjatkowy szajs? Mnie tu na kąciku oświecili, żebym nie marnował pieniędzy na uniwersalne zamienniki Za dedykowaną sondę Bosch zapłaciłem 200zł.
  16. biorąc pod uwagę ilość kasy jaką przez ostatnie cztery miesiące wtopiłem w dwa cento to cena każdej kolejnej pierdoły w niekończącym się łańcuszku eksploatacyjnym wydaje się kosmiczna
  17. > o jakich cenach mowisz, przerabialem temat i nie bylo tragedi, 80zl duza rolka 150mala, w aso > komplet ponad 400zl! kiedyś pytałem to mi krzyknęli jakieś 150 zł a że znalazło się pod ręką takie łożysko to poszło na próbę.
  18. > ten, taki sam jak w SC dziś założyłem nowy pasek i okazało się, że napinacz tego paska też mówi papa jakieś półtora roku temu reanimowałem ten napinacz wymieniając w nim łożysko i chyba czeka ta sama operacja, bo cena nowego jest kosmiczna
  19. trochę tam tego jest. według numeru z epera pokazuje mi 4pk545. mam nadzieję, że to ten
  20. Czy ktoś jest w stanie mi napisać jaki pasek napędu alternatora jest w CCS z klimą? Zawsze chodzę po pasek z wzorem, ale tym razem wzór został na trasie ekspresowej a ja miałem do wyboru wrócić po niego, albo dojechać do domu
  21. Witam. Dziś dowiedziałem się, że mam do wymiany sondę lambda i chciałem Was zapytać, czy jest sens wydawać pieniądze na uniwersalną, czy brać dedykowaną boscha?
  22. melonic1242 odpowiedział TASIK na temat - Centomania
    do 175/50 6 cali. do 165/55 optymalna 5,5
  23. > no właśnie widzę, ahamay mówi o pierścieniach na tłoki i taka zgaduj zgadula. oj tam czepiasz się na szybko pisałem chodzi oczywiście o pierścienie tłokowe
  24. Panowie jakiej firmy pierścionki polecacie?
  25. > jest idealna po prostu startujesz z dwójki a nie są przypadkiem awaryjne?

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.