Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Bastino

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Bastino

  1. > No za darmo nikt w ASO nic nie robi No wiadomo Chodź ASO to i tak najdroższe warsztaty.
  2. > 300-400 zł > Ja w moim serwisie dla członków CTP ustaliłem znacznie niższa i akceptowalną cenę 100-150 zł Ło bozycku To wole za tą kasę kupić kilka nowych kpl. żarówek
  3. > I dobrze, że nie. > W Rumunii nie zapłacisz mandatu Tylko kiedy ja pojadę do Rumunii
  4. > U mnie jest 0, pozycyjne i włączone światła. > Różnica pomiędzy 0 a włączone polega tylko i wyłącznie na zmianie podświetlenia przycisków w > kabinie > W dzień ustawiam na 0 a w nocy na włączone. Dzięki za info Przynajmniej wiem, że tak jest u wszystkich. A normalnie głowę bym dał, że prędzej się tylnie wyłączały. No ale szkoda głowy
  5. > Tutaj masz temat ktory prowadze od roku: > http://forum.chevroletteampoland.com/viewtopic.php?f=29&t=215&view=unread#unread > Sprawa obecnie jest zgłoszona do UOKIK, jako ze mam informacje z urzędu podległemu Ministerstwu > Transportu, ze działania i tłumaczenia się Chevroleta nie mają podstaw prawnych. > Obecnie są dwa serwisy na śląsku które potrafią to wy programować, ale jeden z nich dal cenę > zaporową za tą czynność. > Podjedz na spota w maju w EC Gliwice to pogadamy na miejscu Właśnie miałem być teraz na spocie i przy okazji o tym pogadać ale w ostatniej chwili musiałem coś innego załatwiać Postaram się w Maju być
  6. Witam szanowne grono użytkowników Chevi. Mam pytanie z typu dziwnych, ale nie mam jak tego sprawdzić. Według instrukcji przełącznik w Cruzie rocznik 2013 ma 3 pozycje. 1 - Światła włączone 2 - Światła pozycyjne 3 - Światła do jazdy dziennej. W pozycji 3 powinny świecić przednie światła, a tylne się wyłączają i wyłącza się podświetlanie przycisków wewnątrz. Wydaje mi się, że chyba tak było. Niedawno podczas postoju bawiłem się światłami i zauważyłem, że tylne światła świecą też przy pozycji 3 i wyłącza się tylko podświetlania środka. Byłem przy innej sprawie w ASO i powiedzieli mi, że to jest prawidłowo i tego się nie zmieni. Powiedzcie mi czy mnie ASO robi za ciemnego czy mają rację? Pozdrawiam

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.