Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

anton

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. > A przyczepa to raczej 600 kg czy 1200? > Kolega cała Europe zjeździł polonezem z niewiadowem... 800-900 kg
  2. Zastanawiam się nad założeniem haka do mojego Scenica (1.6, 16V, LPG, 2005 r.). Głównym celem byłoby wożenie przyczepy kempingowej. Da radę taki mały silnik czy zajadę auto? W Alpy się nim na pewno nie wybiorę, ale po Niemczech i Francji to chętnie bym się powłóczył.
  3. > Pytanie zasadnicze, jak zwolnić hamulec postojowy? Znalazlem go ale jest zabudowany jakims > plastikiem. > Niestety muszę tego użyć bo postojowy sie zaciągnal na amen... Jak zdejmiesz ten plastik to będziesz już miał taką żółtą rączkę w kształcie litery "T", z którą domyślisz się co trzeba zrobić
  4. Zepsuły Ci się czy fabryczne się nie podobają?
  5. anton odpowiedział anton na temat - Zrób to sam
    > Smalec, a nie olej. W tym temacie akurat odstępuję od tradycji
  6. anton dodał temat w Zrób to sam
    Dawać mnie tu sprawdzone przepisy na pączki W moim wioskowym sklepie we środę jest nawet promocja na olej We środę zrobiłem próbę z przepisu tupperware, ale lipa straszna wyszła. Nie chciałbym tego porównywać wyglądem do g..na
  7. > Nooooo stoją mi takie 2 pary na sklepie Ja mam 2 pary w domu. Przy montażu człowiek mało na zawał nie zszedł, żeby tego nie upuścić przy tej wadze... i cenie
  8. > Aaaaaaa przedłuzka z zabudowy tunelowej . Obecnie ten system jest do drzwi wejsciowych > wewnatrzlokalowych B-30 i C-30 ale nie do pokojowych Ja się nie znam. Założyłem i stoją
  9. > Eeee tam , z tysiakaz hakiem to płacisz za skrzydło ........... szklane , i na pewno nie zgnije > anie sie nie wypaczy . I też jest ciężkie jak skur...
  10. > Wrzuć jakiegoś linka lub fote, mam właśnie katalog w rekach Pol-Skone i nie widze tego . Albo > wycofali to z produkcji, a z którego roku masz te drzwi ? Nie to dokładnie, ale coś w ten deseń Tyle, że my przy tej maskownicy po prawej panel mieliśmy szerszy i z racji niedokładnych pomiarów go przycinaliśmy.
  11. > Wrzuć jakiegoś linka lub fote, mam właśnie katalog w rekach Pol-Skone i nie widze tego . Albo > wycofali to z produkcji, a z którego roku masz te drzwi ? 4 lub 5 lat temu kupione
  12. > Srodkowy sie docina? A to sie nie wsuwa lekko krzywo i wsio? > P.s. Sciany mam od 15.5cm do 40cm. To zależy od producenta. Trzeba sobie obejrzeć jak jest zbudowana ościeżnica, bo są takie, że można przyciąć. Ja mam Pol-Skone i ościeżnica (nazywa się ZZ coś tam) składa się z trzech części. 1. "Zasadnicza", czyli ta w którą wchodzą zawiasy i którą przykręcasz do ściany. 2. Listwa ozdobna (maskująca) po stronie skrzydła montowana na klej. 3. Listwa z panelem od drugiej strony montowana na klej. Ten panel wchodzi w część zasadniczą i jego właśnie można przyciąć. Z tych drzwi co oglądałem to Porta jak dobrze pamiętam ma możliwość przycięcia. Brat ma Classen i ich nie dało się przycinać.
  13. > No wlasnie o to mi chodzi. Ja juz prawie po poprawkach tynkow i tym razem piony sa, ale nie dalo > rady miec i katow i rownych grubosci scian po lewej i prawej stronie - nawet jednocentymetrowe > roznice czasem sa. To zależy jaka grubość ściany. Im grubsza tym mniej będzie widać różnice. Środkowy panel zawsze dotniesz wg potrzeby. Jak zrobisz przymiarkę samych naroży to już będziesz wiedział na czym stoisz.
  14. Ja też szlifierką u rodziców jechałem
  15. > Tak troche obok tematu - duzo zabawy z ustawianiem w pionie, poziomie, linii i szerokosci oscieznic > regulowanych? Jak masz proste ściany to pestka. Jak ściana z każdej strony inna to już trochę zabawy jest żeby to estetyczne i funkcjonalne było

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.