-
Scenic 1.6 16V przyczepą na haku, da radę?
> A przyczepa to raczej 600 kg czy 1200? > Kolega cała Europe zjeździł polonezem z niewiadowem... 800-900 kg
-
Scenic 1.6 16V przyczepą na haku, da radę?
Zastanawiam się nad założeniem haka do mojego Scenica (1.6, 16V, LPG, 2005 r.). Głównym celem byłoby wożenie przyczepy kempingowej. Da radę taki mały silnik czy zajadę auto? W Alpy się nim na pewno nie wybiorę, ale po Niemczech i Francji to chętnie bym się powłóczył.
-
SCIIph1 Bezpiecznik hamulca postojowego
> Pytanie zasadnicze, jak zwolnić hamulec postojowy? Znalazlem go ale jest zabudowany jakims > plastikiem. > Niestety muszę tego użyć bo postojowy sie zaciągnal na amen... Jak zdejmiesz ten plastik to będziesz już miał taką żółtą rączkę w kształcie litery "T", z którą domyślisz się co trzeba zrobić
-
Rolety przeciwsloneczne Sc II ph1
Zepsuły Ci się czy fabryczne się nie podobają?
-
Pączki
> Smalec, a nie olej. W tym temacie akurat odstępuję od tradycji
-
Pączki
Dawać mnie tu sprawdzone przepisy na pączki W moim wioskowym sklepie we środę jest nawet promocja na olej We środę zrobiłem próbę z przepisu tupperware, ale lipa straszna wyszła. Nie chciałbym tego porównywać wyglądem do g..na
-
Ościeżnice - jak to ugryźć?
> Nooooo stoją mi takie 2 pary na sklepie Ja mam 2 pary w domu. Przy montażu człowiek mało na zawał nie zszedł, żeby tego nie upuścić przy tej wadze... i cenie
-
Ościeżnice - jak to ugryźć?
> Aaaaaaa przedłuzka z zabudowy tunelowej . Obecnie ten system jest do drzwi wejsciowych > wewnatrzlokalowych B-30 i C-30 ale nie do pokojowych Ja się nie znam. Założyłem i stoją
-
Ościeżnice - jak to ugryźć?
> Eeee tam , z tysiakaz hakiem to płacisz za skrzydło ........... szklane , i na pewno nie zgnije > anie sie nie wypaczy . I też jest ciężkie jak skur...
-
Ościeżnice - jak to ugryźć?
> Wrzuć jakiegoś linka lub fote, mam właśnie katalog w rekach Pol-Skone i nie widze tego . Albo > wycofali to z produkcji, a z którego roku masz te drzwi ? Nie to dokładnie, ale coś w ten deseń Tyle, że my przy tej maskownicy po prawej panel mieliśmy szerszy i z racji niedokładnych pomiarów go przycinaliśmy.
-
Ościeżnice - jak to ugryźć?
> Wrzuć jakiegoś linka lub fote, mam właśnie katalog w rekach Pol-Skone i nie widze tego . Albo > wycofali to z produkcji, a z którego roku masz te drzwi ? 4 lub 5 lat temu kupione
-
Ościeżnice - jak to ugryźć?
> Srodkowy sie docina? A to sie nie wsuwa lekko krzywo i wsio? > P.s. Sciany mam od 15.5cm do 40cm. To zależy od producenta. Trzeba sobie obejrzeć jak jest zbudowana ościeżnica, bo są takie, że można przyciąć. Ja mam Pol-Skone i ościeżnica (nazywa się ZZ coś tam) składa się z trzech części. 1. "Zasadnicza", czyli ta w którą wchodzą zawiasy i którą przykręcasz do ściany. 2. Listwa ozdobna (maskująca) po stronie skrzydła montowana na klej. 3. Listwa z panelem od drugiej strony montowana na klej. Ten panel wchodzi w część zasadniczą i jego właśnie można przyciąć. Z tych drzwi co oglądałem to Porta jak dobrze pamiętam ma możliwość przycięcia. Brat ma Classen i ich nie dało się przycinać.
-
Ościeżnice - jak to ugryźć?
> No wlasnie o to mi chodzi. Ja juz prawie po poprawkach tynkow i tym razem piony sa, ale nie dalo > rady miec i katow i rownych grubosci scian po lewej i prawej stronie - nawet jednocentymetrowe > roznice czasem sa. To zależy jaka grubość ściany. Im grubsza tym mniej będzie widać różnice. Środkowy panel zawsze dotniesz wg potrzeby. Jak zrobisz przymiarkę samych naroży to już będziesz wiedział na czym stoisz.
-
Ościeżnice - jak to ugryźć?
Ja też szlifierką u rodziców jechałem
-
Ościeżnice - jak to ugryźć?
> Tak troche obok tematu - duzo zabawy z ustawianiem w pionie, poziomie, linii i szerokosci oscieznic > regulowanych? Jak masz proste ściany to pestka. Jak ściana z każdej strony inna to już trochę zabawy jest żeby to estetyczne i funkcjonalne było