Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

rob_7

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. I u mnie też nowe pierdzidełko 😊
  2. No to i ja się pochwalę pierwszym moto
  3. rob_7 odpowiedział rob_7 na temat - Zrób to sam
    Podziękował.
  4. rob_7 odpowiedział rob_7 na temat - Zrób to sam
    Ktoś?
  5. rob_7 odpowiedział rob_7 na temat - Zrób to sam
    Wiata na samochód, będzie miała ściankę z jakiejś deski od strony ogrodzenia i na jednym z krótszych boków. EDIT Wracając do wymiarów.. Może mi ktoś podpowiedzieć grubości elementów dla rysunku poniżej? Wymiary wiaty 3mx4m.
  6. rob_7 odpowiedział rob_7 na temat - Zrób to sam
    Działka ma 13 arów, wiata 3m x 4m, nie mam żadnych innych wiat ani domków narzędziowych na działce, jest tylko dom.
  7. rob_7 odpowiedział rob_7 na temat - Zrób to sam
    Potwierdźcie mi proszę, że wiatę mogę postawić bez zgłaszania i 1metr od ogłoszenia? Dobrze kumam te przepisy?
  8. rob_7 odpowiedział rob_7 na temat - Zrób to sam
    A z czym się wiąże wystąpienie o pozwolenie?
  9. rob_7 odpowiedział rob_7 na temat - Zrób to sam
    A powiedzcie mi czy będę musiał się prosić sąsiada o pozwolenie, jak planuje postawić ten domek 1m od granicy?
  10. rob_7 odpowiedział rob_7 na temat - Zrób to sam
    Zgodnie z Art. 29. 1.2 Pozwolenia na budowę nie wymaga budowa: wolno stojących parterowych budynków gospodarczych, wiat i altan oraz przydomowych oranżerii (ogrodów zimowych) o powierzchni zabudowy do 25 m2, przy czym łączna liczba tych obiektów na działce nie może przekraczać dwóch na każde 500 m2 powierzchni działki.
  11. rob_7 odpowiedział rob_7 na temat - Zrób to sam
    A dlaczego? Przecież nie będzie miał fundamentów..
  12. rob_7 odpowiedział rob_7 na temat - Zrób to sam
    Wczoraj popełniłem sobie taki oto projekt. Wszystko będzie obite OSB dla wzmocnienia plus coś ładnego na zewnątrz. Domek ma 2,5mx3m, natomiast wiatka 4mx3m. wysokie na 2,2 bez dachu. Prośbę mam do obeznanych w temacie jakie powinny mieć grubości wg was poszczególne elementy?
  13. rob_7 odpowiedział rob_7 na temat - Zrób to sam
    A jaka jest szansa żebyś zmodyfikował ten projekt o dodatkową wiatę na samochód? Tak żeby był głębszy na 3 metry w sumie i szerszy o tą wiatę czyli 4 metry wiaty i 2,5 domku co daje w sumie 6,5 metra.
  14. rob_7 odpowiedział rob_7 na temat - Zrób to sam
    Wymaga lekkiej przeróbki pod moje warunki ale jest dokładnie to czego potrzebuję poproszę szczegóły
  15. rob_7 odpowiedział rob_7 na temat - Zrób to sam
    No faktycznie nie pomyślałem że google działa nie tylko w języku polskim

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.