-
Czy ktoś może mi sprawdzić VIN samochody z Danii ?
Hej, Baza nie działa a szwagierka chce kupic VF3CCZMZ0DT162055
-
Nowy samochód do 37 tys zł (diesel lub benzyna)
500X będzie finalnie Trochę zwiekszymy budżet
-
Nowy samochód do 37 tys zł (diesel lub benzyna)
Musi byc 5 drzwiowe, i w perspektywie roku musi zmieścić wózek i fotelik Bo planujemy rodzinę powiększyć w końcu
-
Nowy samochód do 37 tys zł (diesel lub benzyna)
Zobaczymy jak się uda, będę brał w kwietniu. W zasadzie to chce w następnym tygodniu przejechać sie obejrzeć samochód do Fiata. Taka wersja która mi odpowiada niestety wychodzi 50k... Wszystko zależy od leasingu (czy standardowy czy z wysoką kwota wykupu - wynajem długoterminowy)
-
Nowy samochód do 37 tys zł (diesel lub benzyna)
Chyba decyzja zapadła - wchodzimy w Tipo
-
Nowy samochód do 37 tys zł (diesel lub benzyna)
Ka nie jest 5 drzwiowy. Mysle czy nie dołożyć do Tipo...
-
Nowy samochód do 37 tys zł (diesel lub benzyna)
Brutto, 37 tys brutto
-
Nowy samochód do 37 tys zł (diesel lub benzyna)
Hej, Musze wziąć samochód w leasing. Autem będzie jeździć moja żona Samochód musi być nowy z wiadomych względów (może być 2015). Wymagania: 1. Silnik benzynowy (będzie LPG od nowości) lub preferowany mały klekot. 2. 5 drzwiowy 3. W miarę kobiecy (Panda jej się nie podoba a próbowałem). 4. Teraz jeździ Grande Punto, ale nie wiem czy jest sens znów się w Punto ładować. 5. Nie mam uprzedzeń do marek, całe życie jezdzimy Fiatami, teraz mam polfiatoopla (Saab)
-
Dobry serwis Car Audio - Śląsk albo okolice
Hej, Chce wykonać dość duża przeróbkę w moim Saabie : 1. Zamiana radia seryjnego na 2DIN jednostke multimedialna 2. Podpięcie do tego kamery cofania oraz sterownia z kierownicy 3. Montaż w zestawie KIT dedykowanym do 9-3 4. Idealnie jakby była możliwość adaptacji przycisku NightPanel w nieseryjnym radiu Szukam dobrego serwisu który takie coś zrobi. Jestem z Częstochowy ale w grę wchodzi cały Śląsk. Jak narazie wszystkie punkty (oprócz 4 którego nie są pewni) zrobi mi http://car-tronic.pl/ Czy jest coś bliżej bo do Nowego Sącza mam ponad 200km...
-
Myślę, że to też jest trochę inny "Fiat" - nowy nabytek :)
> Mam pytanie czy to jest manual? Jak tak to jaki? > Czy tam jest takie samo sprzęgło i koło dwumasowe jak w Cromie 1.9 16v? Tak zwykły 6 biegowy manual. Silnik jest fajnie wystrojony bo do 1500 obr nic sie nie dzieje. Tak więc mozna normalnie ruszyć nie ubijając koła/sprzęgła
-
Myślę, że to też jest trochę inny "Fiat" - nowy nabytek :)
On nie ma już 180KM CINEK_ się nim zajmował od ponad roku.. Aktualnie ma 210 ale myslę ze troszke go jeszcze pogłaskamy. Spalanie jest praktycznie takie samo jak w moim starym Grande. 5,5 - 7 litrów więc tragedii nie ma. Tak siedzi tam układ dwóch turbin. Niestety (albo dobrze nawet) nie da się ich wymienić pojedynczo. Robisz cały układ ( około 2700 zł w razie czego ). Od 1400 do 2000 dmucha mała, od 2000 do 3000 dmuchają obie a powyżej 3000 dmucha ta duża (1,8 bar). BTW - to Diesel nie benzyna
-
Myślę, że to też jest trochę inny "Fiat" - nowy nabytek :)
> gratuluję zakupu calkiem fajny i malo spotykany pojazd:) > Pytanie: czy ten silnik 1.9 twin turbo to ten sam co Lancii delta 1.9 Twin Turbo? Z tego co wiem to tak. Nie wiem czy się cieszyć czy płakać
-
Myślę, że to też jest trochę inny "Fiat" - nowy nabytek :)
Wczoraj przywieziony Auto serwisowane u Marcina, ze zrobionym od razu modem. Bardzo mocno doinwestowane - nie będę się już wdawać w szczegóły. To gdzieś tam po części taka troche inna Croma więc wrzucam aby się pochwalić 9-3 Wersa Aero. 1,9 Twin Turbo 180@210KM ( "delikatny program" ) . Skóra, Audio Bose, Pełna elektryka łącznie z fotelami. Ksenony, 8 poduszek itp. Sam nawet nie wiem co on tam ma w środku Nie mam jeszcze wykresu, może się znajdzie.
-
Crome chce kupić... ktoś coś ?
> widziałem że Julke kupił, więc powód sprzedaży znamy, tylko teraz pytanie czy krowe w rozliczeniu > zostawił czy nie umial sprzedać i "za darmo" handlarzynie oddał No już się właśnie dogadaliśmy Jadę obejrzeć auto w czwartek
-
Crome chce kupić... ktoś coś ?
> podpytaj na pw, może coś więcej powie o aucie. Jak jeszcze byłem tam aktywny to na pw pisaliśmy i > pisał, że jest zadowolony, ale to jakies 2 lata temu było. Właśnie czekam na odpowiedź z PW