-
Wilgoc w bagazniku
Pacjent Albea - zbiera się woda pod kołem zapasowym - skąd możne cieknąc.
-
Termometr zewnetrzny
> Ale co wymieniłeś? Czujnik? Objaw wskazuje na zwarcie lub zły czujnik temperatury. Witam Wymienilem czujnik w lusterku , jak sie ochlodzi to pokazuje od 47-50 stopni , kupilem dedykowany do albei , stary pokazywal non stop -30 . Pozdrawiam Dzieki za odpowiedz
-
Termometr zewnetrzny
Witam Moj zewnetrzny termometr byl caly przegnity wyswietlacz pokazywal -30 , zamontowalen nowy i pokazuje +50 o co chodzi ? Pozdrawiam Arkos
-
Szum powietrza
Uszczelki wyglądają ok, przy lusterkach są małe szpary być może tam jest problem?
-
Szum powietrza
Witam mam problem przy prędkości około 40 w górę zaczyna szumiec powietrze z okolicy słupków przednich, czy to jakaś uszczelka czy ten typ Tak ma.
-
Przegub ?
Witam Przy skręconych kolach i ruszaniu cisza , ale przy skręcie w prawo przy prędkości 30-40 km/h coś zaczyna strzelać huczeć od strony kierowcy .To samo dzieje się przy gwałtownym przyspieszaniu cos strzela ( na 1 gaz do podlogi strzal 2 strzal 3 to samo ) Czy konczy sie przegub ? Czy w albei sa wewnetrzne czy zewnetrzne przeguby ? Dzieki za pomoc Pozdrawiam
-
Sejo stało 3 tygodnie
Pompę słychać iskra jest , jutro się z nim jeszcze pobawie
-
Sejo stało 3 tygodnie
> Aku siada od mrozu? Aku siadł od krecenia , po ponownym naladowaniu też nie odpala czy mógł się zapowietrzyc
-
Sejo stało 3 tygodnie
> wez to z hołdy spuść albo podstaw do mnie to dzieci beda sie mogly bawic Jakbym go spuszczał z holdy to byś go pierwszy gonił , z tymi dziećmi u Ciebie to dziwna sprawa jak wychodzisz na plac to wszystkie dzieciaki uciekaja do domu i płaczą :-)
-
Sejo stało 3 tygodnie
> Dziura w baku? Bak cały
-
Sejo stało 3 tygodnie
i nie chce odpalic ( wcześniej jeździł normalnie palił na dotyk ) jakieś pomysły ? Pozdrawiam
-
Laguna 2 wyświetlacz klimy
> Często omaga przelutowanie wszystkich punktów lutowniczych płytki panelu. Tak piszą na forach. Rozkręcę panel i zobaczę może się uda cos podlutowac . Dzięki panowie za pomoc
-
Laguna 2 wyświetlacz klimy
Witam mam pytanko odnośnie wyświetlacza klimatyzacji zamiast wyświetlać pełne cyfry i ikonki wyświetla tylko jakieś kreski ,po podkreceniu nawiewu na maxa migaja wczystkie ikonki - da radę to naprawic czy szukać innego panelu ( laguna 2 2002 rok ) Pozdrawiam
-
Problem przy hamowaniu
> No to tak jak przedmówca Łożysko do wymiany. Łożysko jest razem z całą piastą, nie jest to droga > sprawa, a i wymiana jest prosta Potwierdzilo się lozysko ,dzięki panowie
-
Problem przy hamowaniu
> Sprawdź czy łożysko z tyłu nie ma za dużych luzów. Jak ruszam kołem na boki to jest wyczuwalny luz .