-
Olej Shell Helix 5w30
Cześć Można zalać silnik VW olejem Shell Helix 5w30 ECT C3 ,który wydaje mi się,że stracił aprobatę VW w normach 502.00 i 505.00.Silnik 1.6 benzyna z 2002 roku. W z początkiem tego roku VW wydał oświadczenie, że norma C3 i VW 502.00/505.00 są niekompatybilne .
-
Za ile sprzedać Octavię
> heh Zaraz ściągam-sprawa zamknięta zamykamy wątek
-
Za ile sprzedać Octavię
> Czy octavia sie sprzedala bo na otomoto ja widzialem Ogłoszenie nieaktualne wygasa jutro-skoro opłaciłem chciałem zobaczyć zainteresowanie i nie ściągałem
-
Za ile sprzedać Octavię
> nowy kupiec jakoś wydziwiał? Miernik lakieru był albo przejażdzka do ASO ? Umówiłem się na godz.12 na przelew do banku .Nie chce nawet jechać sprawdzić wczoraj podjechałem z nim do ASO potwierdzić tylko przebieg
-
Za ile sprzedać Octavię
> gratulację > Ktoś był odważny płacić co prawda za nieskatowane i niezużyte auto, ale bez jakiegokolwiek > wyposażenia tyle pieniędzy Co ci więcej potrzeba oprócz klimy ,elektrycznych szyb,czujnika parkowania z braków jedynie chyba komputera pokładowego
-
Za ile sprzedać Octavię
> no to teraz napisz prawdę ile przekręciłeś licznik Przebieg oryginał i opis autentyk
-
Za ile sprzedać Octavię
> To ta? Dokładnie ta dzisiaj już sprzedana za 28 tys.można zamykać wątek-Dziękuję wszystkim
-
Za ile sprzedać Octavię
> To w takim razie duzy plus. U nas kupuja oczami. Nie podawac ilosci KM w ogloszeniu. Przyjedzie > zobaczy napali sie to i te 80KM nie bedzie przeszkadzalo. Wystaw za 29900 i zobaczysz. Ile z takiej ceny standardowo daje się upustu -bo wiadomo każdy tam liczy na jakiś rabat
-
Za ile sprzedać Octavię
> 1.4 TSI ? 1.4 MPI 80KM
-
Za ile sprzedać Octavię
> Niema cen za niskich. Sa tylko za wysokie > To polift? prze liftem
-
Za ile sprzedać Octavię
> Jak dla mnie za wysoka. Za 28k jest w czym wybierac. Chyba, ze bardzo dobrze wyposazona. wersja z manualną klimą ,parktronic ,radio,elektryczne szyby i lusterka 4 poduszki ,ale nadrabia przebiegiem i wyglądem jak nowa żadnej ryski nawet nie ma
-
Za ile sprzedać Octavię
Na ile byście wycenili Octavię II z 2008 z silnikiem 1,4 benzyna 40 tys.przebiegu od I właściciela z polskiego salonu? Auto bezwypadkowe w idealnym stanie wymieniane tylko olej i filtry. Czy cena 28 tys nie jest za niska?
-
Korozja 2000-2010r
Hyundai Atos 2000r.-zero rdzy Skoda Octavia 2008r-kilka purchli na tylnej klapie Oba auta bezwypadkowe.
-
Fotelik samochodowy-wybór
> Jestem w trakcie wybierania fotelika dla córki. Córka ma 5 miesięcy, waga 8 kg. > Fotelik będzie użytkowany za kilka miesięcy. W chwili obecnej jest nosidełko Maxi Cosi. > Wstępnie wybrałem: Recaro MONZA NOVA, Recaro Young Sport, Romer KidFix. > Samochód którym aktualnie jeździmy Opel Astra 2 z 2008r, niestety bez Iso Fix. > Budżet na fotelik do 800zł. Najważniejsze dla mnie jest bezpieczeństwo i komfort dziecka. > Ważne jest też żeby był ergonomiczny i dosyć łatwo można było posadzić dziecko. > Będę wdzięczny za wskazówki. Recaro Young Sport odrzuciłem bo ma 3*** w adac-u
-
Fotelik samochodowy-wybór
> To prawda. Moj stal miesiac w pokoju celem oswojenia. > Uwielbia go i w innym nie chce jezdzic. > Oprocz wszystkich zalet zwiazanych z bezpieczenstwem, ma jeszcze te, ze dziecko sie w nim nie poci. Jaki masz fotelik?