Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

brydzia123321

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. Cześć Można zalać silnik VW olejem Shell Helix 5w30 ECT C3 ,który wydaje mi się,że stracił aprobatę VW w normach 502.00 i 505.00.Silnik 1.6 benzyna z 2002 roku. W z początkiem tego roku VW wydał oświadczenie, że norma C3 i VW 502.00/505.00 są niekompatybilne .
  2. > heh Zaraz ściągam-sprawa zamknięta zamykamy wątek
  3. > Czy octavia sie sprzedala bo na otomoto ja widzialem Ogłoszenie nieaktualne wygasa jutro-skoro opłaciłem chciałem zobaczyć zainteresowanie i nie ściągałem
  4. > nowy kupiec jakoś wydziwiał? Miernik lakieru był albo przejażdzka do ASO ? Umówiłem się na godz.12 na przelew do banku .Nie chce nawet jechać sprawdzić wczoraj podjechałem z nim do ASO potwierdzić tylko przebieg
  5. > gratulację > Ktoś był odważny płacić co prawda za nieskatowane i niezużyte auto, ale bez jakiegokolwiek > wyposażenia tyle pieniędzy Co ci więcej potrzeba oprócz klimy ,elektrycznych szyb,czujnika parkowania z braków jedynie chyba komputera pokładowego
  6. > no to teraz napisz prawdę ile przekręciłeś licznik Przebieg oryginał i opis autentyk
  7. > To ta? Dokładnie ta dzisiaj już sprzedana za 28 tys.można zamykać wątek-Dziękuję wszystkim
  8. > To w takim razie duzy plus. U nas kupuja oczami. Nie podawac ilosci KM w ogloszeniu. Przyjedzie > zobaczy napali sie to i te 80KM nie bedzie przeszkadzalo. Wystaw za 29900 i zobaczysz. Ile z takiej ceny standardowo daje się upustu -bo wiadomo każdy tam liczy na jakiś rabat
  9. > 1.4 TSI ? 1.4 MPI 80KM
  10. > Niema cen za niskich. Sa tylko za wysokie > To polift? prze liftem
  11. > Jak dla mnie za wysoka. Za 28k jest w czym wybierac. Chyba, ze bardzo dobrze wyposazona. wersja z manualną klimą ,parktronic ,radio,elektryczne szyby i lusterka 4 poduszki ,ale nadrabia przebiegiem i wyglądem jak nowa żadnej ryski nawet nie ma
  12. Na ile byście wycenili Octavię II z 2008 z silnikiem 1,4 benzyna 40 tys.przebiegu od I właściciela z polskiego salonu? Auto bezwypadkowe w idealnym stanie wymieniane tylko olej i filtry. Czy cena 28 tys nie jest za niska?
  13. Hyundai Atos 2000r.-zero rdzy Skoda Octavia 2008r-kilka purchli na tylnej klapie Oba auta bezwypadkowe.
  14. > Jestem w trakcie wybierania fotelika dla córki. Córka ma 5 miesięcy, waga 8 kg. > Fotelik będzie użytkowany za kilka miesięcy. W chwili obecnej jest nosidełko Maxi Cosi. > Wstępnie wybrałem: Recaro MONZA NOVA, Recaro Young Sport, Romer KidFix. > Samochód którym aktualnie jeździmy Opel Astra 2 z 2008r, niestety bez Iso Fix. > Budżet na fotelik do 800zł. Najważniejsze dla mnie jest bezpieczeństwo i komfort dziecka. > Ważne jest też żeby był ergonomiczny i dosyć łatwo można było posadzić dziecko. > Będę wdzięczny za wskazówki. Recaro Young Sport odrzuciłem bo ma 3*** w adac-u
  15. > To prawda. Moj stal miesiac w pokoju celem oswojenia. > Uwielbia go i w innym nie chce jezdzic. > Oprocz wszystkich zalet zwiazanych z bezpieczenstwem, ma jeszcze te, ze dziecko sie w nim nie poci. Jaki masz fotelik?

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.