Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

takisobie1977

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez takisobie1977

  1. Witam,posiadam mk4 rocznik 2011 2.0 TDCI - muszę wymienić kołodwumasowe, zawsze opierałem się na ASO Ford ale tam wycenili mi całość na 5000 zł - czy to nie jest za duża kwota?
  2. fordspam-ML-288377881-ML- Nie ten kuncik .
  3. Witam serdecznie kolegów fordziarzy - ponieważ zamierzam kupić forda mondeo chciałem spytać się o prezentowany samochód:http://otomoto.pl/oferta/2-0-trend-1wl-salon-pl-gwarancja-ID4pbDF7.html Czy pchać się w 2.0 benzynę czy też lepiej 2.0 TDCI?
  4. takisobie1977 odpowiedział takisobie1977 na temat - FIAT
    parę fotek
  5. takisobie1977 odpowiedział takisobie1977 na temat - FIAT
    He,he szukałem chyba cały poprzedni rok - szukałem ideału no ale spotykałem same ,,średnie egzemplarze'' oglądałem kilka w pomorskim ( tam mieszkam ) 1 w Warszawie ( tam pracuje ) a kupiłem w końcu w Ostrowie Wielkopolskim. Rocznik 2001.
  6. Witam, ja z kącika obok - rozpoczynam sezon wiosenny/letni moją czerwoną strzał.
  7. > Jak masz kase na takie zabawy i dokladanie to kup. > Ale jak dla mnie nie warto brać tego egzemplarza, bynajmniej nie za te pieniądze. Dziękuje za informacje, myślę że macie koledzy racje nie będę wywalał 10000 zł na grata!!!
  8. > nigdzie nie padło stwierdzenie, że to warunek konieczny, że ma być benzyna Hmm...raczej benzynka
  9. > Zgrzytać to mogą zęby korników > Tak czy owak warto znaleźć Barchette i odbudować ... a autko na pewno będzie już tylko zyskiwać na > cenie i stanie się kultowe .. niebawem Spoko spoko, nic nie zgrzyta - nie wiedziałem, że to jest takie szybkie...
  10. > I 1 litr oleju /700-1000 km He he he, a co mi tam...jeżdżę aktualnie skoda octavią nie mam nic do tego sympatycznego samochodu aczkolwiek bezdusznego, porównywać do Barchetty, tam przy redukcji biegu czuć ducha matoryzacji!!!
  11. Witam serdecznie, zamierzam kupić 2 samochód trochę dla zabawy a trochę jako 2 samochód w rodzinie. Zawsze myślałem o alfie romeo -ostatnio wpadła mi propozycja alfy 166. Obejrzałem samochód, wnętrze ok, silnik rakieta zagazowany, trochę rdzy na progach i cena 10000 zł. Silnik był naprawiany podobno pękł pasek.Proszę o ocenę samochodu prezentowanego http://olx.pl/oferta/alfa-romeo-166-super-1999-CID5-ID4Vzyz.html#14c9f5aa96
  12. > malutko ich niestety, problemy ponoc z pekajaca szyba przednia w wyniku braku sztywnosci, ale w ilu > % aut??? nie wiadomoa, wariator potrafi cykac, kilkaset zlotych extra, > ale z drugiej strony jako 2,3 autko do frajdy mozna zaryzykowac. > i te 131KM w lekkiej budce niezle musi jechac palac ze 12 l/100:) Powiem tak, wiatr we włosach i ryk silnika a obroty powyżej 4000
  13. > Ciężko coś dobrego wyrwać.. tak naprawdę musisz sam ocenić po rozłożeniu dachu, korozji podwozia. > Auto bazuje na Punto więc części nie sa drogie. Ostatnio w programie kup i zrób na TVN Turbo > była barchetta .... jak widać włożyć w nią 7 i więcej tyś nie trudno Zgadzam się - przejechałem się super autko, naprawdę fajne wrażenie, staram się znaleźć jakieź osoby użytkowników tego samochodu które potrafiłyby ocenić oferte.
  14. > A moze ebay/mobile.de? > W "oplakanym" stanie mozna za 700 EURO kupic, i troche wsadzic
  15. Witam, zainteresowany jestem kupnem Fiata Barchetta - oglądałem samochody z rejonu trójmiasta, niestety wszystkie są w opłakanym stanie a nie ma ich zbyt wiele. Jedna rocznik 2000 wygladą najlepiej na tle pozostałych - cena 8900. Oglądałem, są drobne ogniska korozji, zderzaki pęknięte, dach w stanie średnim do wymiany, skrzypią drzwi od strony kierowcy.Mechanicznie wydaje mi sie że jest w dobrym stanie. Proszę o informację co do prezentowanego samochodu oraz jego ceny. http://tablica.pl/oferta/fiat-barchetta-2000-r-tylko-83-000km-CID5-ID3DeoP.html#196bb650ce

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.