-
TURBO zrób Se sam
Nurtuje mnie jeszcze jedna rzecz, dlaczego piggy back dla Ciebie nie istnieje?? Z tego co widzę to lepsiejsze instalacje sa wyposażone w świnki... jakie są jego wady - oczywiście poza ceną, i jakie zalety? i w czym jest lepszy od remapu zwykłego kompa ?
-
TURBO zrób Se sam
> k03 bodajże lewa z audi RS biturbo, ja taką mam i polecam > pzdr Sprawdzalem, w rs jest k04 k03 jest w s4
-
TURBO zrób Se sam
> GT15, GT20 i najmniejsza k03, k03s radze szerokim łukiem omijać bo > zrobienie do tego DP i wpasować to rzeźba > pzdr a ktora turbinka jest z tzw "wąsem"? bo widzialem juz taka, ale nie pamietam jak sie nazywa i z jakiego auta jest...
-
TURBO zrób Se sam
Jaki jest ok koszt zrobienia remapu? i na jakiej zasadzie sie to dokladnie robi?
-
TURBO zrób Se sam
> czyli...? strzelam, Fiat Coupe??
-
TURBO zrób Se sam
> co sprawdzi się lepiej i mniej bezawaryjnie. jak chcesz profi i bezawaryjnie to naszykuj min 5k pln i jedz do warsztatu w ktorym sie na tym znaja :-) Wtedy bedziesz mial wszystko wystrojone na hamowni na smt6 i itak nikt nie da gwarancji na bezawaryjnosc. jak chcesz robic sam to musisz sie liczyc z tym ze napotkasz nie jeden problem... bo tania nie znaczy dobre dodatkowe wtryskiwacze i czujnik nadcisnieniowy oznaczaja loterie w doborze skladu mieszanki i z czasem moze sie okazac ze splyna ci tloki lub cos w tym stylu :-) jesli zle rozumuje to mnie poprawcie.