Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

czinol700

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. Chalek obserwuje zawartość czinol700
  2. > no to teraz jest dobry moment, żeby za wczasu znaleźć i usunąć usterkę no narazie nic sie nie dzieje gaz bedzie winowajca
  3. > a te cylindry to się istotnie wyłączyły po jednej stronie? > btw. wątpię w rozjechanie map do tego stopnia, żeby jedna strona przestała pracować na OBU > paliwach. ECU nie ma aż takiego zakresu korekt, żeby do tego doprowadzić. > nadal odbstawiałbym wadliwe połączenia elektryczne lub ew. jakąś usterkę w środku ECU gazowego. > myślę, że jeszcze może to wrócić. Tak jedna strone calkowicie po porzadnym resecie ECU auto chodzi idealnie
  4. > Ma na dwóch reduktorach czy na jednym ? 1 reduktor podwojny tzn no 2 reduktory
  5. > a ja obstawiam, że się powtórzy Oby to bede wiedzial ze gazownik zj****
  6. > Co było ? Reset komputera i nagle zaczal chodzic obstawiam rozjechanie mapy paliwa...
  7. > skąd wiesz że akurat 4 cylindry? > podepnij pod kompa, inaczej będzie ciężko zgadnąć. > sprawdź też LPG pod kompem, bo tu też może być jakiś myk albo fizycznie w ECU gazowym, albo lipnie > ogarnięta elektryka. > edit > dwie osoby zakładają że to cała jedna strona, czy tak jest w istocie? > w jakim sensie komp nic nie pokazuje? masz na myśli inpę czy że pokładowy nic nie pokazuje? Stad ze odpinalem cewki i zero reakcji temat do zamkniecia ogarnalem
  8. > a co komputer pokazuje? > masz gaz? > przy butowaniu? na zimno? > wolisz opinię na podstawie tarota czy kuli szklanej? Jest gaz na gazie i na paliwie to samo ciagle komp zero bledow
  9. Koledzy wszystko chodzilo w trasie zaczal kulec i teraz chodzi na 4 cylindrach mowa o E38 3.0 V8 swiece wymienione ,odma zrobiona...i nadal kuleje.. pomysly??
  10. za 50zl czyli 18,3 l zrobilem 115km
  11. > aaaaaa. Ty z "tych" tak ja z "tych" tylko manual
  12. > no e38 da się lubić auto jest fajne... ale silnik :/ jesteś zadowolony: bo nie masz porównania > albo działa autosugestia jezdzilem 4,4 wszystko pieknie ladnie ale automatu nie chcialem
  13. > uoj to wybrałeś sobie kapryśne V8, do tego totalnie bez charakteru i z mizerną mocą było iść w 4.0 > lub 4.4. Jestem bardzo zadowolony z tego auta
  14. > długo będziesz mnie jeszcze obrażał? NIe obrazam tylko zrozum ze po to jest to forum i chcialem sie poradzic chlopakow ktorzy mieli taki samochod a ty swoje znowu teksty... zluzuj troszke Koniec juz spamu Pozdro
  15. > autokalibracja i autoadaptacja to nie to samo. wlasnie autoadaptacja i zobacze po tych 3 tys km ktore musze zrobic bo na gazie jeszcze faluje
  16. > Bez kozery powiem pińcet :-D > Jezdzisz nia do roboty? Bo dawno nie zwiedzalem :-D Ja to przyjedz

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.