Również dziękuję. Pomogło. Jak kiedyś skończę to się pochwalę. Na tą chwilę silnik odpala i przemieszcza się o własnych silach. Znaczy cienias nie sam silnik :P.
Zostało parę drobiazgów.
Witam.
Mam pytanie. Który przewód gdzie idzie do pompy hamulcowej?
Zakładam pompę z punto gt wraz serwem do CCS'a i nie bardzo wiem który przewód gdzie podpiąć.