-
Po swapie ciężej wchodzą biegi.
Dziś pierwszy raz po swapie upalaliśmy cc (aktualnie 1.4 16v ze stilo) i problem w tym że ciężej wbija się biegi, przed swapem chodziło to lekko, w czym problem?
-
Poszukiwana buda cc
Poszukiwana zdrowa buda cc lub sc, dobrze by było gdyby wcześniej siedziało tam 1.1 Najlepiej sama buda bez motoru, może być bez zawiasu, wnętrza itp. Ktoś ma jakiś namiar?
-
zmiana koloru i gleba.
Potrzebuje pomocy, narzuci mi ktoś szary i czarny mat, zrówna bude z kołem i narzuci na szyby lekką czerń? nie wiem które foto lepsze
-
Poszukuje dobrego magika od VT...
Nikt nic?
-
Poszukuje dobrego magika od VT...
Poszukuje dobrego magika od VT który ogarnie wrzucenie na auto koła + zrobi kąty aby wyglądało to jak najmniej sztucznie Prosiłbym na pw bo nie chcę tego upubliczniać tutaj
-
Co to za graty?
a więc od czego to?
-
Co to za graty?
kierunki i wycieraczki 12,5-13cm długie światła 17cm
-
Co to za graty?
> Pająk, przełącznik zespolony w 95% z 125p a nie 126p ST ?
-
Co to za graty?
-
Co to za graty?
Znalazłem kolejne pudełko, tym razem ze skromnymi gratami (nowymi) od poloneza. ale powie mi ktoś od czego jest ten przelacznik zespolony? od poloneza? fiata duzego? no i co to jest na drugim foto Zdjęcia w załącznikach
-
Co to za graty?
niestety nie mam dostępu do aparatu teraz
-
Co to za graty?
A byłby ktoś w stanie w taki sposób mi przedstawić ? https://lh3.googleusercontent.com/-gRFBS...owanie%2529.JPG
-
Co to za graty?
W komórce znalazłem wiaderko z gratami starymi, może ktoś podpowie co to i od czego to, byłbym wdzięczny foty tutaj: https://plus.google.com/photos/102992298032379505473/albums/5991740765519759729
-
Prośba o wrzucenei rimsów
Także tego
-
pasek w tedeiku - kolor felg
Auto seria, zawias seria, opona balon, felga bez szału więc proponował bym zwykły srebrny bez szaleństw