Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

szalonykon

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. Wielkie dzięki. We wtorek oddaje auto do mechanika. Zobaczymy jak pójdzie. Obawiam się tylko o odpowietrzniki. Żeby ich nie ukręcił. PS. Żałuję, że nie mam kanału. Sam bym to wszystko powymieniał.
  2. Witam, Pojawił mi się wyciek płynu w tylnej części auta. Sprawdziłem, okazało się, że puściła rurka nad tylną belką. Ma może ktoś schemat przewodów hamulcowych?. Dodatkowo podczas oględzin chciałem podnieść lewarkiem tył. Niestety lewarek wbił mi się w próg (korozja). Czy w takim przypadku wystarczy wymienić próg czy coś jeszcze?.. Pozdrawiam
  3. Dzisiaj skończyłem wymianę. Bez zdejmowania zderzaka. Najgorzej było z demontażem wentylatora chłodnicy. Musiałem porozcinać opaski montażowe trzymające przewody z dołu. A i nakrętki śrub mocujących wentylator były tak zardzewiałe, że zaczęły obracać się w swoich gniazdach. Wziąłem więc palnik. kawałek blaszki i wyciąłem z kawałkiem starej chłodnicy. Potem już z górki. Chłodnicę klimy podwiesiłem na drutach do belki. Dzięki za pomoc
  4. szalonykon odpowiedział szalonykon na temat - Opel
    Dzięki za odpowiedzi. Po zastanowieniu wybór padł na Kenwood kdc-170y.
  5. Witam, Planuję zakup radia z MP3. Czy każde radyjko mogę zamontować do mojej astry, czy tylko wybrane?. Pozdrawiam.
  6. Witam, Czy mogę wymienić chłodnicę bez demontażu zderzaka?. Nie mogę odkręcić śrub mocujących zderzak, a manual który znalazłem to jest z demontażem zderzaka. Astra 1,6 8V. Klima. 1999r Pozdrawiam.
  7. Witam, Ostatnio zahaczyłem zderzakiem o wysoki krawężnik, no i wypadł. Chcę go ponownie zamontować, ale nie mogę odkręcić śruby torx w nadkolu. Chyba jest mocno skorodowana. Jak poradzić sobie z tym fantem?. Czy można gdzieś kupić taką śrubę?. Pozdrawiam
  8. Czy mój samochód ma bezpiecznik od pompy paliwa?. Na forach jedni mówili że istnieje, inni że nie. Jak jest naprawdę. Ja sam nie mogłem go u siebie znaleźć.
  9. Witam, Dzisiaj rano jeszcze palił. Po obiedzie chciałem pojechać w plener a tu nic. Silnik kręci i kręci ale nie pali. Podłączyłem opel scanner i tu pokazało mi dwa błędy: P0130 - O2 - otwarty obwód, P0300 - Injection fuel valve. Wykasowałem je, ale silnik dalej nie chciał zapalić. Sprawdziłem przekaźnik pompy wszystko OK, natomiast na świecach brak iskry. Więc sprawdziłem cewkę - była OK. Został mi tylko czujnik położenia wału. Odpiąłem wtyczkę, posprawdzałem miernikiem wszystko Ok. I próbuję zapalić silnik a tu cyk i chodzi. Czy mogło być tak że ta wtyczka nie łączyła?. I tu mam jeszcze dodatkowe pytania odnośnie Opel scanner: 1) Czy pokaże on błąd jak będzie coś nie tak z czujnikiem położenia wału? 2) Co to błędy P0130 i P0300?. Dodam, że jak silnik zaczął pracować po jakimś czasie znów pojawił się błąd P0130 3) Jest taka zakładka Actuator test w której jest punkt dotyczący przekaźnika paliwa. To znaczy,że tym testem mogę sprawdzić przekaźnik paliwa? 4) Czy istnieje dokładna instrukcja Opel scannera Dzięki i pozdrawiam Astra G kombi x16szr+LPG
  10. Sprawdziłem przekładnię. U mnie jest Delphi. Jak poznać który drążek mam kupić?.
  11. Witam, Chciałbym wymienić u siebie drążki kierownicze i w związku z tym mam pytania: 1) Czy konieczny jest kanał? 2) Czy dam radę odkręcić drążek kluczem płaskim czy muszę mieć coś specjalnego? 3) Facet w sklepie z częściami powiedział mi, że do astry G są dwa rodzaje drążków o różnej długości, w zależności czy przekładnia jest TRW czy Delphai. Czy to prawda?. 4) Czy przy montażu nowego drążka trzeba dawać specjalny klej do gwintu? Dzięki za odpowiedzi. Pozdrawiam
  12. Witam, Pękła mi chłodnica wodna na górze przy króćcu dolotowym. Czeka mnie więc wymiana. Moje autko ma klimę. Gdzieś wyczytałem, że w takim przypadku aby wymontować chłodnicę trzeba będzie spuścić czynnik chłodniczy z chłodnicy klimatyzacji. Czy to prawda?. Astra G, 1,6 8v 1999 kombi. Pozdrawiam
  13. Pod samochodem żadnych plam. Dodam jeszcze ,że mam duży problem z parującymi szybami.
  14. Kurde, pomyliłem się. Oczywiście, że na ośce ramienia wycieraczki. Silnik nic tu nie ma.
  15. Witam Mam problem z ubywaniem płynu. Sprawdzałem olej w silniku, nie wykazuje oznak kontaktu z płynem. Wyczytałem, że może być wyciek z nagrzewnicy. Zajrzałem więc pod dywanik w miejscu VIN. Jest bardzo mokro. No i chyba to potwierdza o wycieku z nagrzewnicy. Ale zastanawia mnie to, że tego płynu już dolewałem sporo, więc cały dywanik powinien w płynie pływać, a nie pływa. Co jest grane?. Jest w podłodze jakiś otwór?. Ma może ktoś manuala do wymiany nagrzewnicy?. Astra G, 1,6 8V 1999r Pozdrawiam

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.