-
Ford katalog online
Czy jest coś takiego jak np. citroen.service, gdzie po wpisaniu VIN-u, mamy auto rozrysowane w każdym szczególe z numerami katalogowymi poszczególnych części, oraz z cenami w ASO, ale odpowiednik dla Forda? Oczywiście najlepiej online, bez ściągania jakiś nielegalnych programów....
-
Do zdjęciowych oglądaczy, Skoda 1.8T
Osz w sumie niesamowite szczęście mnie spotkało, to za tanie auto, z popsutym silnikiem i automatem, poszło w dobę od wystawienia. I po problemie. Ale ja się nie znam.
-
Do zdjęciowych oglądaczy, Skoda 1.8T
Jak ja kocham takie rady "dołóż kwotę", a cholera tak to dojedziemy do 30 tys i tak się dowiem, że ciągle za mało... Może się ktoś wypowie merytorycznie, gdzie w Skodzie zaglądać?
-
Do zdjęciowych oglądaczy, Skoda 1.8T
Czyli co, mam nie szukać sobie samochodu? Czy jak?
-
Do zdjęciowych oglądaczy, Skoda 1.8T
http://otomoto.pl/oferta/skoda-octavia-octavia-1-8-turbo-gaz-sekwencja-climatronic-bezwypadkowy-ID6ygytp.html Takie cuś mnie w zasadzie pasuje, czego się obawiać, czemu dokładniej się przyjrzeć?
-
Vectra B - z czym to się je? :)
A w tym modelu normalne że te nakładki na progach tak odstają? Czy tam już jest przód po dzwonku? http://olx.pl/oferta/opel-vectra-opel-vectra-2000-lift-full-opcja-bardzo-ladna-CID5-IDdzwMt.html
-
Można wracać na kołach...
Pytam generalnie, czy można wierzyć w te Januszowe teksty, "OC do wykupienia na miejscu, można wracać na kołach"?
-
Fiat TIPO 2015
Ładny, żeby jeszcze tylko silnik porządny miał, a nie jakieś suszarki...
-
Można wracać na kołach...
To kto to ubezpiecza na czas dojazdu?
-
Można wracać na kołach...
Hejka! Jak to jest naprawdę z tym Januszowym zapewnieniem? Bo wszędzie auta bez rejestracji, ale wracać Panie oczywiście!
-
Vectra B - z czym to się je? :)
Ok, a taka? Warto to się tłuc do Płocka z PZ? http://olx.pl/oferta/opel-vectra-2-5-v6-z-sekwencja-mocno-doinwestowana-CID5-IDdacoH.html
-
Królowa lawet L II ?
Dziękuję wszystkim za odpowiedzi, w tej chwili opcje mam trzy, Laguna, V40 lub Vectra, albo drugie podejście LPG do Xsary....
-
Deinstalacja LPG
Np już go nie ma , ale złośnik zakupiony
-
Królowa lawet L II ?
A ten kod silnika w vin-nie jest?
-
Królowa lawet L II ?
No właśnie o co chodzi z laguną II? Naprawdę to sie tak psuje? Szukam jakiegoś auta ( benzyna z ASB na pokładzie) i często w fajnych cenach są Laguny, ale tak naprawdę co się tam tak psuje?