Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

tompol

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. Ciekawe czy na tylnym siedzeniu w cromce by ............... coś ugotował , miejsca sporo
  2. No i od razu zrobiły się dwie stronki spamu hehe , to teraz może o piłce nożnej albo o ..........szachach Nie to już lepie te panenki w kozaczkach lub bez
  3. No to pisać pisać Pany , ja to nie mam o czy bo jeszcze aż 6 dni do urlopu , a patrze , że jak przylecę na hatę to od razu spadek temperatury do 17 stopni a w Bałtyku woda 10 stopni . Masakra
  4. W maju odwiedziłem okolice Aten i wypożyczyłem Yariske 75 km ale masakra po autostradzie to i do 130 się bujała ale po krętych i pagórkowatych drogach 2 osoby i full klima to nie chciała jechać , jedyny plus to parkowanie wszędzie się zmieściłem no i spalanie ok .
  5. Lubie od córki pożyczyć alfe 156 144 koni fajnie się śmiga , odstresować się trochę można ,mam takie miejsce gdzie i boczkiem można pojechać , jedyny minus to paliwko . Teraz spróbuje kupić jakiegoś ścigacza do zajechania i po 20 latach przypomnieć sobie jak to się czuje wiatr we włosach , upsss tylko skąd włosy wziąć
  6. To masakra ,na forum Fiat Club Polska co zaglądam to po 10 osób ciągle na forum cromki siedzi a tu lenie nawet spamować nie chcą , a może to tylko przez te upały ? ja jeszcze tydzień w robocie i upragniony miesiąc wakacji . Mam nadzieję ,że pogoda mi dopisze choć parę dni
  7. Niestety od wczoraj w pracy , ale już myślę o początku września jak będzie cieplo to nad jeziorko na rybki , a jak zimno to .......dupa jeszcze nie wiem
  8. Sorry za daleko myślę :-( tylko dwumase robiłeś. Nie było pytania. Możesz w kilku słowach opisać objawy podania u ciebie dwumasy.
  9. Ok. Sprzęgło robiłeś to tylko tarcza i docisk? Generalnie to co wsadziłes ? Luck czy valeo czy coś innego?
  10. Rocznie robię 10 000 max 12 000 to sprzęgło by było za jakieś 3 lata ale jest to opcja. Po tym miałbym caaaalutki osprzęt i zawieszenie nowiutkie hehe, tylko buda i silnik stary
  11. Masakra , załamka i wsio razem , tyle zrobiłem i w trasę na południe 600 km w jedną i powrót i wyszło jakieś buczenie , mechanior diagnozapompa wody , no to już cały rozrząd zrobiłem a tu kicha nadal buczy . Posprawdzane wsio siedziałem u niego caaaały dzień wszystkie rurki ,złączki i uszczelki przewalone i kicha NIC nie cieknie nie poci się kompletnie nic , nawiewy srawiewy i inne sprawdzone a jak buczało tak buczy i czasami trochę trzęsie . Ostateczny werdykt to dwumasa zaczyna padać . W tym miesiącu już 4500 pln wsadzone i końca nie widać . Nalotu 87 000 i już dwumasa ,no ale poczytałem , że i owszem zdarza się . No cóż kazał poczekać jeszcze trochę i jak się będzie nasilało to będziem wymieniać . Nie mam juz pomysłów . Sporo zrobiłem i lepiej się jeździ i już się cieszyłem , że wsio super i spalanie po wymianie IC spadło , a tu niespodzianka , no cóż takie życie teraz już nie odpuszczę , tylko aby to było to . Tu narodziło się pytanie , jeżeli pada już dwumasa a chcę na tym pojeździć trochę jeszcze ,to jeżeli sprzęgło działa ok to CZY nie dostanie po tyłku sprzęgło w takiej sytuacji , abym nie musiał wymieniać zaraz dwumasy razem ze sprzęgłem
  12. delphi 395 pln jedna strona za 2 sztuki 790 pln , te lenghopy czy jak im tam z pierwszego montażu najtańszy około 480 pln jedna sztuka , hynczyki to już za 220 pln można kopic .
  13. Maglownica 600 pln Wahacze 2x 395 pln Intercooler 380 pln Robocizna 450 pln tydzień nad jeziorkiem by był , a tak d...pa zbita albo lufa w krzokach jak mawiał Gustlik
  14. maglownica w piątek będzie na gotowo , ale za to doszedł intercooler , także dupa zbita , szarpnie po kieszonce . I za co za lat ?
  15. I tu się w 1000 procentach zgadzam i popieram . Jest jeszcze kolega tom11 w trochę lepszej sytuacji bo ma np na Chorwację nawet autem (dobrym jak croma np ) jakieś 600 km mniej ode mnie . A samoloty to dziś cena taka , że autem się nie opłaca . Nad naszym morzem na 10 dni urlopu to na bank conajmniej 4 będzią nie plażowe .

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.