-
Kia Rio sprawdzenie VIN
WItam, czy ktos moglby sluzyc dobrym uczynkiem i sprawdzic autko w aso? Bede wdzieczna, Jagoda
-
Cruze sprawdzenie VIN
dziekuje juz uzyskalam odpowiedz
-
Cruze sprawdzenie VIN
Witam, jest moze na forum ktos, kto moglby sprawdzic historie Chevroleta Cruze? Z tego co wiem, to nie ma w historii przegladow serwisowych oraz platnych napraw. Tylko i wylacznie naprawy gwarancyjne w ASO. Jak to z tym jest na prawde? Bede wdzieczna za info. Pozdrawiam Jagoda
-
VW Golf sprawdzenie historii po vin
Witam, Przepraszam że piszę na ogólnym, ale nie znalazłam podpiętego tematu żadnego na forum vw. Poszukuję osoby, która mogłaby mi sprawdzić dwa autka w serwisie vw po numerze vin. Odwdzięcze się w miarę możliwości :-) pozdrawiam Jagoda
- Grande Punto 1.4 8V w LPG bierze duzo oleju
-
Grande Punto 1.4 8V w LPG bierze duzo oleju
Codziennie jeżdżę do pracy 50 km w jedną stronę, czyli ok 100km dziennie robię. Staram się nie przekraczać 120km/h. Kilka razy w roku jeżdżę w trasy 1000km w jedną stronę. I właśnie w wakacje po tych 1000km zauważylam, że oleju brak i musiałam na szybko kombinować olej żeby wrócić spokojnie.
- Grande Punto 1.4 8V w LPG bierze duzo oleju
-
Grande Punto 1.4 8V w LPG bierze duzo oleju
Witam, nie znalazlam odpowiedniego tematu. W moim GP mam od pazdziernika 2014 zalozona instalacje gazowa. Auto smiga na gazie jak szalone, zero usterek. Niestety zre strasznie duzo oleju. Jadac na trasie 1000km, bagnet po sprawdzeniu jest suchy. Nie wiem czym to moze byc spowodowane. Plam oleju nie widac na parkingu jak sprawdzam. Jakies sugestie? Bede wdzieczna bo jestem w temacie auta niestety zielona. Licze na fachowa pomoc Pozdrawiam, Jagoda
-
Jaką instalację wybrać do GP 1.4 8V 77KM?
> STAG 4 to sam sterownik. > Ważniejsze są pozostałe komponenty i solidny montaż. A możesz coś konkretnego polecić - te komponenty?
-
Jaką instalację wybrać do GP 1.4 8V 77KM?
Jaką instalację wybrać do GP 1.4 8V 77KM? Rocznik 2008. Chcę założyć instalację gazową w moim GP, ale nie znam się na tym i nie wiem jaka jest dobra. Cena jaka mnie interesuje to do 2500zł. W warsztatach (Sosnowiec, Katowice) mówią o STAG4. Znajomy proponuje Zenit. Ktoś z Was ma jakieś doświadczenia z LPG w GP? Bardzo proszę o komentarze. Pozdrawiam, Jagoda
-
Grande Punto 1,4, 6 biegowa skrzynia dla kobiety..
> Ty nie wiesz, ale temat dopiero się rozpoczął... > Ale to już dyskusja nie na ten kącik... Hehe mozliwe, ale na ten czas wszystko co chcialam wiedziec, to sie dowiedzialam, 1% mojej swiadomosci nt. GP wzrosl Reszte problemow bede zglaszac w innych postac dzieki za pomoc wszystkim raz jeszcze
-
Grande Punto 1,4, 6 biegowa skrzynia dla kobiety..
> Najwazniejsze abys byla zadowolona z uzytkowania > W razie jakichs problemow z autem, checia dolozenia wyposazenia to pisz na priv Dzieki
-
Grande Punto 1,4, 6 biegowa skrzynia dla kobiety..
Temat mozna chyba juz zamknac, GrandePunto kupione, nie ma co dalej rozprawiac dzieki wszystkim za pomoc ktos chce utrzymac kontakt, zapraszam priv and for all at the end
-
Grande Punto 1,4, 6 biegowa skrzynia dla kobiety..
> Gratulacje Dzieki! za pomoc wszelaką również !
-
Grande Punto 1,4, 6 biegowa skrzynia dla kobiety..
> gratki daj na IKP więcej zdjęć i opis Jasne, w tygodniu wrzuce foty i wiecej info. Teraz tylko kilka zrobilam z zewnatrz.