Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

aappaa

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

    nigdy
  1. > Po coś grzebał ze spryskiwaczem wystarczyło pojechać do ASO. Mnie nie świeciło 3 światło stopu Mądry Polak po szkodzie... nic wielkiego się nie stało, będe miał nauczkę
  2. Właśnie byłem w ASO , mam niecałe dwa kilometry wiec stwierdziłem że się przejadę... powiedzieli że na gwarancji napewno naprawią ten tempomat. Dysza spryskiwaczy kosztuje uwaga 53 zl do aveo natomiast do insigni 12 zł, obsługa stwierdziła że może pokombinują bo pewnie od innego modelu coś będzie pasować ale najpierw postarają się i tą dysze zrobić na gwarancji... Zdziwiony trochę jestem... ale cóż zobaczymy jak to wyjdzie
  3. Rocznik 2013 a przebiegu mam 13 tyś km. Dysza była zatkana więc potraktowałem ją sprężonym powietrzem, podobno igiełką można coś tam uszkodzić i po tym "potraktowaniu słabiej leje tz. z jednego otworu nie dolatuje do szyby a pozostałe 2 jest ok. Chyba wybiorę się do ASO i się podpytam... A ten tempomacie mnie zaskoczył używam go jedynie na trasie ale poza tym przy tym przebiegu dziwi mnie że takie drobne usterki występują może wspomnę że wcześniej bagażnik sam się otwierał podczas deszczu ale naprawili mi to w Aso
  4. Witam. Ostatnio w moim aveo zacina się tempomat, nie wraca do położenia środkowego a ponadto zauważyłem, że zaczyna odstawać ta środkowa część w tempomacie w której znajduje się te "pokrętło". naciskając na tą odstającą część czuć jak by jakaś sprężynka od spodu ją odpychała. Gdy tą ''środkową część" nacisnę wszystko jest ok. Miał może ktoś już z tym kłopot ? może po prostu wyskoczyło z zatrzasków czy coś... Czy konieczna wymiana całego włącznika. Nie wiem czy jechać z tym do aso bo jest to usterka mechaniczna a jak wiadomo pewnie stwierdzą że źle użytkowałem. szukałem po forach coś na ten temat ale nic... myślałem, że może w innych modelach chevroleta coś takiego występowało ale nic nie moge znaleźć. Z tego co się orientuje to w większości obecnych modeli jest taki sam tempomat Jeżeli już jestem na forum spytam się posiadaczy czy wymieniał możne ktoś dyszę spryskiwaczy w aveo.. Z góry dzięki za odpowiedzi.
  5. Dzieki wielkie
  6. Dzięki
  7. Witam. Szukam po internecie danych odnośnie maksymalnej masy przyczepy i nie mogę nic znaleźć . Może będzie ktoś tak miły i zerknie w dowodzie od pandy jaka jest ta masa bo taka informacja chyba tam widnieje . Od razu zapytam się czy może ktoś posiada wiedzę jakie jest przełożenie przekładni głównej w pandzie i przełożenie na pierwszym biegu. Potrzebuje danych do projektu sprzęgła który muszę wykonać na zaliczenie jednego śmiesznego przedmiotu na studiach Z góry dzięki za odpowiedz
  8. aappaa odpowiedział aappaa na temat - Chevrolet
    Dzięki wielkie za tak szybkie odpowiedzi felgi jakie mam zamiar kupić http://www.dekk1.no/felger/oz/oz_lounge_8_silver.jpg postaram się wrzucić kiedyś zdjęcia jak zakupie felgi i założe
  9. aappaa odpowiedział aappaa na temat - Chevrolet
    > No to pytanie dodatkowe: co będziesz na to zakładał. Chodzi tez o rozmiar. Opony letnie są takie na jakich wyjechałem z salonu 195/65 R15 bodajże. Początkowo myślałem o 16'' natomiast stwierdziłem że trochę drogo wyjdzie kupić felgi z oponami nowe 16 calowe. Uważam że lepiej kupić dobre felgi do tych oponek w szczególności, że autkiem robie średnio 1000 km miesięcznie
  10. Witam. W związku, że zbliża się powoli wiosna planuje zakupić felgi aluminiowe do mojego Aveo i tu nasuwa się pytanie. Producenci podają szerokość felgi 6'' natomiast większość felg typu dezent oz mają 6,5'' ? Wypatrzone przez emnie mają odsadzenie ET 37 natomiast oryginalne mają ET 39. Czy felgi które się różnią odsadzeniem o 2 mm i szerokością o pół cala będą pasowały ??? Może ktoś z użytkowników posiada takowe i podzieli się opinią z nowym użytkownikiem forum ??? przy okazji zapytam co sądzicie o felgach firmy OZ ?? Z góry dzięki za odpowiedzi pozdrawiam
  11. aappaa odpowiedział przemty na temat - Chevrolet
    > Znajomy zastanawia się nad AVEO T300 i szuka informacji ogólnie o aucie i na temat silników 1.2 70 > KM, 1,2 86 KM i 1,4 100 KM. > Czy ktos może podzielić się swoją opinią ? Posiadam od roku Aveo z silnikiem 1,2 70 km, nie narzekam. Niektórzy uważają, że jest to za słaby silnika lecz na moje wymagania jest wystarczający. Samochodem jeżdżę głównie po mieście, około 1000 km miesięcznie z tąd padł wybór na ten silnik. Może przy okazji wspomnę o cenie. Kupując w czerwcu 2013 za Aveo zapłaciłem dokładnie 37 500 z klimą i metalikiem. Oczywiście auto było też z tego rocznika. Mowa o sedanie

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.